Baner festiwalu

 

Czytaj więcej: Kolejne Festyny rodzinne pod hasłem #SzczepimySię z KGW w najbliższy weekendW sobotę 25 września KGW w Słonej "U ŹRÓDŁA" i Czytaj więcej: Kolejne Festyny rodzinne pod hasłem #SzczepimySię z KGW w najbliższy weekendKGW w Bieśniku "BIESNICZANIE" zapraszają na Festyn #SzczepimySię z KGW, natomiast Koło Gospodyń Wiejskich w Stóżach orgaizuje Festyn rodzinny pod tym samym hasłem w niedzielę 26 września. W sobotę w ramach festynów będzie możliwość skorzystać z punktu szczepień w godzinach od 10.00 do 15.00 w Słonej (budynek świetlicy wiejskiej) a w godzinach 12.00 do 17.00 w Bieśniku w budynku byłej szkoły.

Czytaj więcej: Mieszkania w Paleśnicy w stu procentach z pieniędzy rządowychW gminie Zakliczyn oficjalnie zainaugurowano budowę drugiego domu wielorodzinnego w ramach programu „Mieszkanie Plus”, tym razem w Paleśnicy. Pod klucz oddanych zostanie tam do użytku trzydzieści mieszkań, przygotowanych głównie dla rodzin z dziećmi, ale także o mniejszym metrażu dla seniorów.
Blok mieszkalny w Paleśnicy kosztował będzie 6,5 mln zł. Samorząd pozyskał na ten cel pieniądze z Funduszu Dopłat Banku Gospodarstwa Krajowego (5,2 mln zł), a wkład własny stanowią oszczędności z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (1,3 mln zł) – z budowy pierwszego obiektu z czterdziestoma mieszkaniami w Lusławicach. Inwestycja w Paleśnicy zostanie więc w stu procentach zrealizowana ze środków rządowych.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnowie oraz Urząd Miejski w Zakliczynie zapraszają na bezpłatne konsultacje nt. Funduszy Europejskich. Zapytaj o wsparcie na:

Czytaj więcej: Dyżury rachmistrzów spisowych w Urzędzie Miejskim w ZakliczynieBurmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn – Gminny Komisarz Spisowy informuje, że w dniach: 22.09.2021 r., 24.09.2021 r., 27.09.2021 r., 29.09.2021 r. w godzinach od 8:00 do 12:00 w budynku Urzędu Miejskiego w Zakliczynie odbędą się dyżury rachmistrzów spisowych w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Dyżury odbędą się w pokoju nr 1 oraz pokoju numer 18. Szczegółowe informacje dostępne w Sekretariacie Urzędu Miejskiego – tel. 146326460.

 

Czytaj więcej: Festyny #SzczepimySię z KGW w Paleśnicy i Woli StróskiejKGW z Paleśnicy i KGW z Woli Stróskiej  zapraszają na festyny Czytaj więcej: Festyny #SzczepimySię z KGW w Paleśnicy i Woli Stróskiej rodzinne, które odbędą się w niedzielę 19.09.2021r.

 

Członkowie Koło Gospodyń Wiejskich w Paleśnicy zapraszają na rodzinny festyn w godzinach 10.00-15.00 przy budynku świetlicy w Paleśnicy, natomiast Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Stróskiej organizuje festyn w godzinach 14.00 do 20.00 przy budynku remizy OSP w Woli Stróskiej.

 

Czytaj więcej: Aktywnie świętowany „Dzień Sportu na Orliku” w PaleśnicyMoc atrakcji, zdrowo i bardzo aktywnie na imprezie sportowo-rekreacyjnej w Paleśnicy. Uczestniczyli w niej dzieci, młodzież oraz dorośli, którzy na co dzień uczestniczą w zajęciach na paleśnickim orliku oraz bardzo licznie zaproszeni goście z okolicznych miejscowości. "Dzień Sportu na Orliku 2021" to projekt organizowany przez Fundację Orły Sportu i dofinansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Orlik w Paleśnicy znalazł się wśród 100 orlików, które zostały wyróżnione i otrzymały dofinansowanie na organizację tego wydarzenia.

Czytaj więcej: Małopolscy sołtysi z wizytą u Pierwszej DamyW piątek delegacja liderów z ponad dwudziestu sołectw z małopolskich gmin pod opieką sołtys wsi Masłomiąca - Doroty Dąbrowskiej wraz z Prezesem Małopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów Grzegorzem Przybyło udali się z wizytą do Pałacu Prezydenckiego na zaproszenie Małżonki Prezydenta RP - Agaty Kornhauser-Dudy. Pierwsza Dama podczas marcowej telekonferencji z okazji Dnia Sołtysa zaprosiła sołtysów uczestniczących w spotkaniu online do Pałacu Prezydenckiego i  10 września sołtysi skorzystali z tego zaproszenia.

 

Czytaj więcej: 12 września Festyn #SzczepimySię z KGW w BieśnikuW niedzielę 12 września br. od godziny 14.00 do 19.00  KGW "Bieśniczanie" zaprasza do Bieśnika na Festyn “Szczepimy się z KGW”, poczas którego będzie możliwość zaszczepienia się przeciw Covid-19. Szczepienie wykonuje Szpital im. św. Łukasza w Tarnowie szczepionką Pfizer oraz Johnson & Johnson. Festyn będzie miał miejsce przy budynku byłej szkoły w Bieśniku.

 

Czytaj więcej: Pobór III raty podatku w ZakliczyniePrzewodnicząca Miasta Zakliczyna informuje o poborze III raty podatku w dniach:


14 wrzesień br. (wtorek) w godz. 9:00-12:00 oraz 16:00- 17:30


15 wrzesień br. (środa) w godz. 8:00-12:00 oraz 16:00-17:30

 

Czytaj więcej: „Dzień Sportu na OrlikuW dniu 11.09.2021 /sobota/ godz. 11.00 organizujemy event sportowy. W programie turnieje, konkursy sportowe, „aktywność na wesoło", „Podwórkowe Gry i Zabawy Naszych Dziadków", prezentacja klubów sportowych, wspólna zabawa rodziców z najmłodszymi, mecz międzypokoleniowy /rodzice kontra dzieci/, gry i zabawy sportowe.

 

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.