tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

ZWZCK baner

 

Szanowni Państwo,

 

bsrW związku z obowiązującymi w całym kraju rygorami epidemiologicznymi zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o odpowiedzialne i spokojne zachowanie.


 

koronawiStosując się do ogólnopolskich zaleceń, wpuszczamy do placówki tylko dwóch klientów jednocześnie (takie same rygory obowiązują w placówkach pocztowych, sklepach, aptekach, czy na stacjach benzynowych). Nie jesteśmy w stanie przyspieszyć obsługi klientów. Często pracujemy w okrojonym składzie, ponieważ pracownicy przebywają na urlopach, opiekując się dziećmi.

 

Prosimy Państwa bardzo o racjonalne i odpowiedzialne korzystanie z naszych usług. Rozumiemy przez to:

 

 

- przychodzenie do placówek bankowych jak najrzadziej. Jedynie w sprawach niecierpiących zwłoki, załatwianie wszystkich spraw finansowych podczas jednej wizyty, a nie przychodzenie z każdą z osobna
- wykorzystywanie bankowości elektronicznej do realizacji opłat i przelewów
- korzystanie z kart płatniczych, które są obecnie najbezpieczniejszą formą rozliczeń w sklepach, aptekach, stacjach paliw, itp.
- wykorzystanie kart płatniczych do pobrania gotówki w bankomatach

 

Państwa depozyty są bezpieczne, działalność banku odbywa się bez zakłóceń, nie ma powodu do tworzenia ogromnych kolejek. Jeżeli przed placówką tworzy się kolejka, skazujecie się Państwo na długie oczekiwanie, narażacie się tym samym na niebezpieczeństwo zakażenia – zarówno siebie, jak i wszystkich osób, znajdujących się w kolejce. Stąd konieczność zachowania bezpiecznej odległości (minimum 1,5 – 2 m), unikania bezpośrednich kontaktów (powitanie, uściski dłoni) i cierpliwości.

 

Liczymy na Państwa zrozumienie i odpowiedzialność. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników nie możemy przyspieszyć obsługi i otworzyć na oścież drzwi placówek.

 

Jesteśmy z Państwem jako Bank od wielu, wielu lat. Nigdy nie zawiedliśmy Państwa zaufania, dziś w sytuacji ogólnoświatowego kryzysu pandemicznego, apelujemy do Państwa o rozsądek, dobrą wolę, cierpliwość i zrozumienie, żebyśmy nadal mogli spokojnie pracować dla Państwa.

 

Nadzwyczajne sytuacje wymagają od wszystkich niezwyczajnych zachowań. Musimy się wzajemnie wspierać i pomagać, zrezygnować z samolubnego egoizmu. Być razem!

 

Nasi pracownicy, którzy każdego dnia w poczuciu obowiązku przystępują do swoich obowiązków, liczą na Państwa życzliwość, współpracę i wyrozumiałość w obliczu panującego zagrożenia.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych