tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

 

herbgminyW związku z niepokojącym wzrostem zachorowań i dynamiką rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 informuję, iż handel na płycie rynku w Zakliczynie oraz placu targowym „Mój Rynek" przy ul. Grabina zostaje zawieszony od dnia 18.03.2020 r., do odwołania.

 

Sprzedaż produktów niezbędnych do codziennego funkcjonowaniu będzie mogła się odbywać jedynie w punktach handlowych i sklepach zlokalizowanych na terenie gminy Zakliczyn.

 

Czasowe ograniczenie handlu w dni targowe jest próbą ograniczenia natężenia ruchu na terenie Zakliczyna do wymaganego minimum ze względów bezpieczeństwa. Ogromna liczba osób przyjezdnych jak również niekontrolowane skupiska osób kupujących i handlujących stanowi ogromne ryzyko i zagrożenie rozprzestrzeniania się koronawirusa na terenie gminy Zakliczyn.

 

 

Skuteczne metody wymagają szybkich i zdecydowanych decyzji, dlatego też kierując się dobrem gminy i wszystkich jej mieszkańców, podjąłem decyzję o maksymalnym ograniczeniu okoliczności mogących stwarzać zagrożenie dla życia i zdrowia mieszkańców.

 

Jest to również jedno z działań, które ograniczyć ma wychodzenie z domów i poruszanie się po mieście w ramach społecznej kwarantanny.

 

Kieruję do Państwa apel o zrozumienie i rozwagę w podejmowaniu wszelkich inicjatyw mogących stwarzać potencjalne zagrożenie dla nas samych oraz osób z najbliższego otoczenia.

 

 
 
Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn

Dawid Chrobak

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych