Kliknij aby oglądnąć

Małopolska w kratce

Opublikowano: czwartek, 20, czerwiec 2024 Adam Gancarek

grzyzJednym z ostatnich zadań jakie Fundacja W drodze do marzeń realizowała w ramach dwuletniego projektu „Małopolska - postaw na edukację”, był konkurs „Małopolska w kratce”.


Konkurs polegał na ułożeniu krzyżówki, której hasła nawiązywać miały do znany osób związanych z Małopolską oraz znanych miejsc kulturalnych, przyrodniczych czy turystycznych. Do fundacji napłynęły prace z placówek oświatowych z Powiatu Tarnowskiego oraz Brzeskiego.

karolkrzyzowkamalopLaureatami po trudnych obrada Jury zostali:


I miejsce Karol Kołodziej klasa IV SP w Tworkowej,
II miejsce Kacper Śliwa klasa 5 SP w Jastrzębi,
III miejsce Amelia Dudek klasa 5 SP w Tworkowej.

Wyróżnienia powędrowały do uczniów z Zakliczyna i Fasciszowej.

 

gtmkrzPoza nagrodami indywidualnymi oraz drobnymi upominkami dla każdego uczestnika konkursu, nagrodą główną była wycieczka dla wybranych uczniów ze szkoły do której uczęszcza zwycięzca konkursu. Celem wycieczki był Pasaż Odkryć, który mieści się na tarnowskim rynku. Podczas zwiedzania Prezes Fundacji W drodze do marzeń wręczył dyplomy i nagrody laureatom ze szkoły w Tworkowej. Dzieci odwiedzające Pasaż Odkryć z zaciekawieniem oglądały ekspozycje i uczestniczyły w warsztatach. To idealne zwieńczenie konkursu, którego celem było pobudzanie swojej wyobraźni oraz pogłębianie wiedzy. Jeszcze raz gratulujemy laureatom konkursu, życzymy ciekawych i bezpiecznych wakacji oraz zachęcamy do wszelkich inicjatyw mających na celu rozwijanie swoich talentów i zdobywanie wiedze. Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

Fundacja zachęca również do odwiedzenie Pasaż Odkryć Tarnów który swym przyjaznym podejściem, gościnnością oraz bogatą ofertą edukacyjna ujął zarząd Fundacji oraz wszystkich zwiedzających.

Odsłony: 192