Kliknij aby oglądnąć

Jamna szykuje się na gości, Dominikanie zapraszają

Opublikowano: sobota, 27, kwiecień 2024 Kazimierz Dudzik

majowkajamnaWiele ciekawego dzieje się w Jamnej u Dominikanów. Trwają na przykład prace remontowo, porządkowe; powstały garaże, zainstalowane zostało oświetlenie i wyposażono dom przy winnicy.

 

Już niebawem, bo 4 maja Ojcowie Dominikanie z Jamnej zapraszają na wydarzenie pn. Majówka Auto-Moto na Jamnej, które rozpocznie się mszą świętą przy ołtarzu polowym – szczegóły na plakacie obok.

 

Ale to nie wszystko, bowiem w kolejny majowy weekend - w dniach od 10 do 12 maja - Dominikanie zapraszają na warsztaty dla małżeństw pod zgrabnym hasłem „Randka Małżeńska”.


RANDKA 420x294Randkę Małżeńską poprowadzą Kasia i Michał Pawłowscy – pełnoletnie małżeństwo, rodzice czwórki dzieci, doradcy życia rodzinnego. Od dziesięciu lat zaangażowani w prowadzenie katechez dla narzeczonych oraz kursów naturalnego rozpoznawania płodności. Pasjonaci podróżowania z dziećmi od morza po góry. Zakochani w sobie i w Bieszczadach. Razem we wspólnocie Betelewo. Prowadzą blog Rodzinny Młynek.


Z kolei opiekę duszpasterską sprawować będzie Paweł Kozacki OP – dominikanin, duszpasterz z Jamnej, rekolekcjonista, w przeszłości duszpasterz rodzin i absolwentów duszpasterstw akademickich.


Tak więc wiele ciekawego dzieje się u Dominikanów, a po szczegóły odsyłam na stronę https://jamna.dominikanie.pl/category/aktualnosci/

Odsłony: 313