Kliknij aby oglądnąć

XV Edycja Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego

Opublikowano: czwartek, 25, kwiecień 2024 Kazimierz Dudzik

nagroda wojewodztwa malopolskiego 2024Do 30 czerwca trwa nabór wniosków w ramach XV Edycji Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego. nagroda gospodarcza to przedsięwzięcie o wyjątkowym charakterze, które kieruje nasze spojrzenie na istotę przedsiębiorczości oraz rozwój naszego regionu. ta znamienita inicjatywa ma na celu uhonorowanie tych, którzy odważnie kroczą ścieżką rozwoju gospodarczego, nie boją się wyzwań i inwestują nie tylko w swój biznes, ale również w rozwój społeczności lokalnej. kolejna odsłona nagrody gospodarczej to doskonała okazja do wyróżnienia najlepszych przedsiębiorców działających na terenie województwa małopolskiego.

 

O Nagrodę mogą ubiegać się przedsiębiorcy z siedzibą na terenie województwa małopolskiego lub prowadzący działalność na terenie województwa małopolskiego i działający w okresie min. 3 pełnych lat przed dokonaniem zgłoszenia do Nagrody. Zgłoszenia kandydatur do Nagrody mogą być dokonywane przez: jednostki samorządu terytorialnego, instytucje, organizacje gospodarcze za zgodą zgłaszanych, a także indywidualnie przez samych przedsiębiorców. Laureaci poprzednich edycji Małopolskiej Nagrody Gospodarczej oraz Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego nie mogą ponownie ubiegać się oraz być zgłaszani do Nagrody w tej samej kategorii.

 

Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach:

 

mikro przedsiębiorca,
mały przedsiębiorca,
średni przedsiębiorca,
duży przedsiębiorca.


Wniosek w formie pisemnej wraz załącznikami należy przesłać lub złożyć osobiście w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego rok 2024” na adres:

 

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki Urzędu
Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego,
ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków.

 

Nabór trwa do 30 czerwca br., a samo wręczenie nagród planowane jest podczas uroczystej Gali Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego w 2024 roku.

Szczegóły naboru znajdują się na stronie www.malopolskanagrodagospodarcza.pl

Odsłony: 293