Przejście do firmy KM-Net

SKO

00419 stycznia 2024 roku w murach Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie odbyło się bezprecedensowe wydarzenie - Gala Plebiscytu Edukacyjnego. Poznaliśmy m.in. Nauczycieli Roku 2023 w poszczególnych powiatach Małopolski. Było to wyjątkowe wydarzenie dla naszej klasy. W powiecie tarnowskim zwyciężył nasz Wychowawca - Pan mgr Daniel Tabiś. Jest to nauczyciel z powołania, zaangażowany w 100% w życie swojej klasy. Każdego z nas traktuje wyjątkowo, poświęca dużo czasu również wolnego, aby pomagać nam na różnych polach naszego życia. Zawsze możemy na niego liczyć. Nie jest przesadą to, że traktujemy go jak kogoś z rodziny. To dzięki niemu zbudowaliśmy naprawdę zgrany, wspierający się zespół.


W związku z tym nie wyobrażaliśmy sobie, aby zabrakło nas na tak ważnym wydarzeniu. Podczas Gali nagrody wręczał Redaktor naczelny Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego – Pan Maciej Kwaśniewski. Podczas honorowania medalem oraz pamiątkowym dyplomem Pana Daniela Tabisia, jako wyraz naszej ogromnej dumy rozbrzmiały głośne owacje na stojąco. Następnie, nasz Wychowawca został poproszony o zabranie głosu. W swoim spontanicznym wystąpieniu powiedział o tym, jak jego wielkim marzeniem było zostać nauczycielem i wychowawcą. Nie zabrakło także życiowych słów o tym, że nie wolno się poddawać, pomimo przeciwności spowodowanych rzucaniem kłód pod nogi, czy pokazywaniem miejsca w szeregu.


Pan Daniel zaapelował do zebranych, aby ten wyjątkowy zawód wybierać z powołania – bo tylko wtedy ten zawód będzie wykonywany jak najlepiej! Wszystkim uczniom życzymy, aby na swojej drodze spotkali takiego NAUCZYCIELA jak Pan Daniel.


Po części oficjalnej nastąpił czas na pamiątkowe zdjęcia.

 

Uczennice klasy 2LO w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie. Foto: Anna Kaczmarz

 nroku  nroku  nroku
 nroku  nroku  nroku

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.