Przejście do firmy KM-Net

SKO

001Burmistrz Dawid Chrobak uczestniczył w spotkaniu z okazji przekazania policjantom radiowozu marki Kia Sportage, które odbyło się na placu przed Komisariatem Policji  w Wojniczu. Jego zakup możliwy był m.in. dzięki wsparciu finansowym udzielonym na ten cel przed samorząd gminy Zakliczyn.


Radiowóz marki Kia Sportage ma silnik benzynowy o mocy 180 koni mechanicznych i napęd na cztery koła. Będzie wykorzystywany przez policjantów z Komisariatu Policji w Wojniczu do codziennej służby w ramach zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom gmin Zakliczyn i Wojnicz.


006Nowa inwestycja to koszt ponad 200 tysięcy złotych. Sfinansowanie tak dużej transakcji możliwe było w ramach partycypowania w kosztach, w proporcjach 50/50 lokalnych samorządów i Policji. Połowę wyłożyły samorządy Zakliczyn i Wojnicza (po 50 tys. zł), pozostałe środki pochodziły z budżetu Komendy Głównej Policji.


Na uroczystości przekazania radiowozu obecni był Komendant Miejski Policji w Tarnowie insp. Mariusz Dymura, Komendant Komisariatu Policji w Wojniczu kom. Marek Ptak, Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak oraz Burmistrz Miasta i Gminy Wojnicz Tadeusz Bąk.

 

źródło informacji: Urząd Miejski w Zakliczynie

 radiowoz  radiowoz  radiowoz
 radiowoz  radiowoz  radiowoz

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.