Kliknij aby oglądnąć

Nasza oferta reklamowa dla kandydatów na posłów i senatorów

Opublikowano: niedziela, 03, wrzesień 2023 Kazimierz Dudzik

urna15 października odbędą się wybory parlamentarne; wyborcy wybierać będą posłów do Sejmu oraz senatorów. Po ogłoszeniu daty wyborów odebrałem kilka zapytań o możliwość reklamy wyborczej w naszej gazecie, więc odpowiadam tym którzy wyrazili takie zainteresowanie i tym, którzy być może po przeczytaniu niniejszej informacji zainteresowanie przejawią. Za pośrednictwem Głosiciela – samorządowej, nieodpłatnej gazety Miasta i Gminy Zakliczyn o nakładzie 2 700 egzemplarzy – możecie dotrzeć do wyborców. Wystarczy, że zamówicie sobie u nas reklamę wyborczą.

 

Oto propozycja reklamy wyborczej na portalu www.zakliczyninfo.pl

 

1. Reklama w formie baneru po prawej stronie artykułów z możliwościa przekierowania z emisją do 13 października – 100 zł
2. Artykuł sponsorowany z maksymalną liczbą znaków 6 tysięcy znaków i 2 zdjęciami przy 10 dniowym czasie emisji na głównej stronie – 300 zł.

 

Cennik reklamowy w wydaniu papierowym "Głosiciela" prezentuje się następująco:

 

cała strona (format A-4) to wydatek 1 200 zł , pół strony – 650 zł, ćwiartka strony – 350 zł. Są to stawki wyrażone w kwotach brutto. Zlecenia przyjmujemy tylko drogą pisemną (mailowo lub tradycyjną pocztą) pod adresami (które podane są poniżej w stopce redakcyjnej) - tylko do 20 września 2023 roku.

 

Reklamy będą zamieszczone na portalu i w gazecie, jeśli wpłaty zostaną uiszczone przez komitety wyborcze na konto wydawcy:

 

1. Reklama na Zakliczyninfo do 12 września
2. Reklama w "Głosicielu" do 30 września.

 

Myślę, że zasady określone powyżej są bardzo czytelne. Czekamy na zlecenia.

Z kolei wyborców mieszkających bądź mających w tym dniu święta demokracji prawo do głosowania na terenie Gminy Zakliczyn, pragnę poinformować, że w październikowym wydaniu "Głosiciela" opublikujemy wykaz wszystkich utworzonych lokali wyborczych na naszym terenie.

 

 

Odsłony: 455