Kliknij aby oglądnąć

Zapraszamy na podsumowanie „Wakacji na orliku w Paleśnicy” - zaproszenie odwołane

Opublikowano: środa, 30, sierpień 2023 Monika Kulak

plakat orlik zm

Po konsultacji z organizatorami ze względu na warunki pogodowe odwołujemy dzisiejszy turniej i kino plenerowe. 

 

"Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne Organizatorzy Podsumowania "Wakacji na Orliku w Paleśnicy" podjęli decyzję o odwołaniu dzisiejszego wydarzenia i przeniesienie go na inny dogodny termin, o którym poinformujemy za pośrednictwem lokalnych mediów elektronicznych. Za utrudnienia przepraszamy."

 

Monika Kulak

 

 

W dniu 31.08.2023 r. tj. czwartek od godziny 16.30 zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym na rozgrywki sportowe, gry i zabawy oraz kino plenerowe. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, a przed projekcją filmu darmowy popcorn. Dodatkowo dla startujących drużyn przewidziane są pamiątkowe puchary.


 

Współorganizatorem imprezy jest Pani Monika Kulak Pełnomocnik Burmistrza ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zakliczynie, PKS "Jedność" Paleśnica i koła gospodyń wiejskich z Paleśnicy, Borowej i Dzierżanin.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn Dawida Chrobaka.

 

Uwaga ze względu na planowane rozpoczęcie remontu orlika w tym terminie, wydarzenie odbędzie się na obiektach sportowych klubu Jedność Paleśnica. Serdecznie zapraszamy!


 

Zadanie współorganizowane przez Gminną Komisję ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zakliczynie i  dofinansowane z budżetu Gminy Zakliczyn, ze środków przeznaczonych na realizacje Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2023.

 

Robert Kraj
Lokalny Animator Sportu

Odsłony: 778