Kliknij aby oglądnąć

Drugie „Spotkanie Teatru Nie Teraz w Świetlicy”

Opublikowano: niedziela, 23, czerwiec 2024 Kazimierz Dudzik

RUDA 3Ośrodek Praktyk Artystycznych TNT w Rudzie Kameralnej koło Zakliczyna w ubiegłym miesiącu rozpoczął cykl (bezterminowych!) "Spotkań w Świetlicy". Zbliża się kolejne, co będzie miało miejsce w ostatnią sobotę czerwca (szczegóły na załączonym plakacie). Porozmawiamy o kulturze prawdziwej, o prawdziwym jedzeniu, czyli - jak zawsze - o sztuce i o polityce, no i o miłości – mówi dyrektor Teatru Nie Teraz Tomasz A. Żak.

 

Czy wiem co jem, czyli porozmawiajmy o jedzeniu – to temat drugiego Spotkania Teatru Nie Teraz w Świetlicy w Rudzie Kameralnej, w której od końca ubiegłego roku funkcjonuje Ośrodek Praktyk Artystycznych.

 

Tym razem do Rudy Kameralnej przyjedzie Marek Dudek z Limanowej; zielarz, pszczelarz, podróżnik i alpinista, a czasami pisarz. Do Marka Dudka dołączy miejscowy pszczelarz i urzędnik Robert Ogórek. To duet, który zajmie się tematem „jedzeniowym”.

 

Będzie drugi duet; Tomasz Lewandowski i Andrzej Król – artyści Teatru Nie Teraz, którzy aspekt „jedzeniowy” oprawią artystycznie. Warto wybrać się do Rudy Kameralnej i to zaproszenie kierowane jest zarówno do mieszkańców Rudy jak i sąsiadów.

Odsłony: 158