Kliknij aby oglądnąć

Zaproszenie na 9. Koncert Uwielbienia

Opublikowano: sobota, 25, maj 2024 Monika Kulak

Plakat Koncert Uwielbienia 2024Jak co roku w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn Dawida Chrobaka, Proboszcza Parafii i Gwardiana Klasztoru OO. Franciszkanów pw. Matki Bożej Anielskiej w Zakliczynie - o. Szymona Wierzbiaka OFM oraz pozostałych organizatorów wydarzenia, serdecznie zapraszam do udziału w dziewiątej edycji Koncertu Uwielbienia w Zakliczynie pod hasłem "Abyśmy się miłowali".

 

Koncert tradycyjnie odbędzie się w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, 30 maja 2024 roku od godz. 18:30, na terenach rekreacyjnych Klasztoru OO. Franciszkanów w Zakliczynie (ul. Klasztorna 2).

Animację muzyczną zapewni wspólnota "Zanurzeni w miłosierdziu" pod batutą Justyny Chmielek-Korbut. W tym roku do naszej wspólnoty dołączają również dwa zespoły chrześcijańskie, trio "Głośniej do serc" z Białegostoku oraz raper i pedagog Dobromir Makowski z Pabianic.

 

Modlitwę uwielbienia podczas adoracji Najświętszego Sakramentu poprowadzi o. Ariel Krzywda OFM - były gwardian klasztoru i proboszcz parafii pw. Matki Bożej Anielskiej w Zakliczynie. Ojciec Ariel obecnie jest wikariuszem parafii pw. Matki Bożej Anielskiej w Warszawie - Mokotowie oraz doradcą duchowym wspólnoty ruchu duchowości małżeńskiej Equipes Notre-Dame (END) sektora Małopolska A.

 

Organizatorami Koncertu są: Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak, Proboszcz Parafii pw. Matki Bożej Anielskiej w Zakliczynie o. Szymon Wierzbiak OFM, Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zakliczynie, Zakliczyńskie Centrum Kultury, wspólnoty parafialne oraz OSP z Gminy Zakliczyn.

 

Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Ordynariusza Tarnowskiego.

Odsłony: 822