Kliknij aby oglądnąć

Zapraszamy do głosowania w na zadania 7. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Opublikowano: sobota, 18, maj 2024 Kazimierz Dudzik

bowmorkiestryPoznaliśmy ostateczną listę zadań zakwalifikowanych do głosowania w ramach 7. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Małopolanie będą mieli z czego wybierać, na liście znalazły się aż 232 zadania.


Głosowanie wystartowało 15 maja i potrwa do 14 czerwca!


Przed nami finał 7. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. O tym, które z projektów zostaną zrealizowane, zdecydują sami mieszkańcy. Wybór jest ogromny – ostatecznie na liście zadań, które dopuszczono do głosowania, znalazły się 232 zadania: 190 o charakterze regionalnym oraz 42 ogólnowojewódzkie.


Nabór pomysłów do 7. edycji BO WM odbył się w październiku 2023 roku. Wtedy to Małopolanie zgłosili 291 zadań – większość z nich, aż 274 zostały prawidłowo zgłoszone i przekazane do oceny departamentów. Finalnie o głosy powalczą 232 zadania. Wśród nich najwięcej jest pomysłów o charakterze sportowym (137), kulturalnym (51) i zdrowotnym (21).

Wśród 232 zadań zakwalifikowanych, są dwa zadania, na których oddanie głosów szczególnie zachęcamy.

 

010Dominik Malik – wnioskodawca i szef Sounds Acedemy: Z dumą ogłaszamy nasz ambitny plan, który może się spełnić dzięki Waszej nieocenionej pomocy! Wspólnie z Orkiestra Dęta Mszana Górna i Orkiestra Reprezentacyjna Miasta i Gminy Myślenice, we współpracy z Sounds Academy, zamierzamy sięgnąć po dotację w wysokości 700 tysięcy złotych w tegorocznym Budżecie Obywatelskim!  Nasze zadanie, "W orkiestrach dętych siła - organizacja warsztatów muzycznych oraz koncertu", ma na celu stworzenie niesamowitych możliwości rozwoju dla naszych utalentowanych muzyków! 

Co planujemy? To coś, co wprawi Was w zachwyt! Warsztaty muzyczne, rozwój umiejętności, wymiana doświadczeń z innymi orkiestrami, a przede wszystkim: Koncerty w każdej z gmin biorących udział w projekcie! To będzie prawdziwie niezapomniane wydarzenie!


Ale aby osiągnąć ten cel, potrzebujemy Waszych głosów! Od dzisiaj przez najbliższy miesiąc będziecie mieli okazję poprzeć nasz projekt w ogólnokrajowym głosowaniu Budżetu Obywatelskiego! Wasze głosy są kluczowe, zwłaszcza że nasze zadanie ma zasięg wojewódzki. Bez Waszej aktywnej pomocy nie damy rady!


Dlatego prosimy Was o wsparcie! Członkowie naszej orkiestry wraz z rodzicami będą odwiedzać Wasze domy, zbierać podpisy przy kościołach, gdziekolwiek będzie to możliwe.


Jeśli ktoś z Was chce nam pomóc w zbieraniu głosów, dajcie znać! Przygotujemy karty do głosowania, podpowiemy, jak to zrobić. Razem możemy więcej, a Wasza pomoc jest dla nas bezcenna!
Pamiętajcie również, że Sounds Academy równocześnie zbiera głosy na własne zadanie "Sztuka muzykowania w regionie Tarnowskim". Ale nie martwcie się! Możemy oddać głosy na obydwa zadania! Więc wzajemnie sobie możemy pomóc.


https://malopolska.budzet-obywatelski.eu/glosowanie

Odsłony: 261