Kliknij aby oglądnąć

Całkiem udana improwizacja

Opublikowano: wtorek, 16, kwiecień 2024 Kazimierz Dudzik

001Założyciel i prezes Fundacji „Sounds Academy” Dominik Malik przez ostatnie tygodnie realizował w zakliczyńskim ratuszu warsztaty muzyki jazzowej, które możliwe były do przeprowadzenia dzięki wsparciu finansowemu budżetu Gminy Zakliczyn i burmistrza Dawida Chrobaka oraz merytorycznemu zaangażowaniu znakomitych fachowców w osobach Rafała Pajora i Pawła Hołdy.


Na ratuszowej scenie pojawili się muzycy, w tym członkowie Strażackiej Orkiestry Dętej „Filipowice” w towarzystwie instruktorów, a przed scena w role konferansjera koncertu wcielił się prezes Dominik Malik. Na widowni zasiedli zaś ci, którzy lubią muzykę jazzową, w tym największe światowe standardy tego gatunku – no i się nie zawiedli, wręcz przeciwnie.


Można to było zauważyć podczas rozmów przy tradycyjnym stoliku kawowym po koncercie, gdzie oprócz kawy i ciasteczek serwowano także pizzę z pobliskiej „Rynkowej”.


Zanim to nastąpiło, w imieniu swoim i burmistrza Dawida Chrobaka podziękowałem za kolejną muzyczna ucztę, zapraszając jednocześnie do występu podczas tegorocznego Festiwalu fasoli w Zakliczynie. Gratulacje w stronę Dominika Malika i muzyków popłynęły także ze strony radnego powiatowego – elekta Józefa Wojtasa, po czym uczestnicy koncertu wysłuchali utworu na bis, a następnie udali się na wspólny poczęstunek.

 improwizacja  improwizacja  improwizacja
 improwizacja  improwizacja  improwizacja
 improwizacja  improwizacja  improwizacja
 improwizacja  improwizacja  improwizacja
 improwizacja  improwizacja  improwizacja

 

Odsłony: 533