Kliknij aby oglądnąć

Zaproszenie na koncert Akademii Improwizacji

Opublikowano: piątek, 12, kwiecień 2024 Kazimierz Dudzik

koncertDotarliśmy do końca naszych warsztatów, a chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i entuzjazm. Wasza obecność i zaangażowanie sprawiły, że te 30 godzin minęło nam niezwykle szybko i owocnie. Projekt realizowany został przy wsparciu finansowym Gminy Zakliczyn.

 

Koncert podsumowujący warsztaty odbędzie się 14 kwietnia (w niedzielę) w sali im. S. Jordana w zakliczyńskim ratuszu - poczatek o godzinie 14 - tej - wstęp wolny.


Mamy nadzieję, że wiedza zdobyta podczas naszych zajęć, będzie dla słuchaczy nie tylko cenna, ale także praktyczna i użyteczna w ich przyszłym tworzeniu muzyki.


Ale to nie koniec naszej muzycznej podróży! Jak obiecaliśmy, pragniemy Was wszystkich serdecznie zaprosić na koncert podsumowujący nasze warsztaty. Podczas tego wydarzenia będziecie mieli okazję usłyszeć efekty Waszej pracy pod okiem naszych wspaniałych instruktorów - Rafała Pajora i Pawła Hołdę, profesjonalistów w dziedzinie muzyki jazzowej.


Mamy nadzieję, że ten koncert, choć krótki, będzie dla Was wszystkich miłą odskocznią od codzienności.


Zapraszamy Was już w najbliższą niedzielę, 14 kwietnia, o godzinie 14:00. Nie przegapcie tej okazji na wspólne muzykowanie i świętowanie naszych osiągnięć!


Do zobaczenia na koncercie!


Z wyrazami szacunku,
SOUNDS Academy – Dominik Malik

 

Odsłony: 377