Przejście do firmy KM-Net

SKO

FERIE ZIMOWE 2024 ZCKOd 13 do 16 lutego zapraszamy do ratusza na program feryjny dla dzieci w wieku od 7 do 11 roku życia. Przygotowaliśmy dla uczestników zimowych ferii szereg atrakcyjnych zajęć, które prowadzone będą przez naszych specjalistów. Zajęcia kulinarne poprowadzi Halina Machel – instruktor ds. kultury ludowej ZCK, zajęcia naukowe poprowadzi Ewelina Siepiela - specjalistka ds. administracyjno - ekonomicznych oraz prezes Fundacji MAK, zajęcia plastyczne odbywać się będą pod pieczą Patrycji Zelek – artystki i autorki niekonwencjonalnych wystaw z Lusławic, zajęcia teatralne poprowadzi Anna Warchał - aktorka teatralna i kierownik OPA w Rudzie Kameralnej, na seanse kinowe zaprosi Katarzyna Nosek – instruktor ds. programów cyfrowych ZCK. Będą także gry i zabawy oraz „Dzień kowboja”, a na zakończenie tygodnia z feriami zabierzemy uczestników na wycieczkę do Korczyny, do największej Pijalni Czekolady w Europie.


Koszt ferii (wraz z kosztami wycieczki) to 160 zł od osoby. Zapisy przyjmujemy u instruktorów ZCK na poddaszu ratusza. Liczba miejsc ograniczona.

 

Zimowa Akademia Teatralna


Plakat OPA ferieW dniach od 15 do 17 lutego w Ośrodku Praktyk Artystycznych w Rudzie Kameralnej odbędą się warsztaty teatralne w ramach I Zimowej Akademii Teatralnej Teatru Nie Teraz. Oferta adresowana jest do młodzieży od 12 roku życia wzwyż (nie ma górnej granicy limitu wiekowego).


Warsztaty, które poprowadzą aktorzy i reżyser Teatru Nie Teraz – Tomasza A. Żak i Andrzej Król oraz Kierownik Ośrodka Praktyk Artystycznych Anna Warchał podsumowane będą prezentacją umiejętności uczestników Akademii, w niedzielę 18 lutego od godziny 16 - tej, w Sali Kominkowej OPA w Rudzie Kameralnej i wręczeniem certyfikatów ukończenia I edycji Zimowej Akademii Teatralnej. Zanim to nastąpi, uczestnicy Akademii będą mieli przyjemność uczestniczyć w warsztatach z zawodowymi aktorami przez 3 dni – od 15 do 17 lutego od godziny 10 – tej do 18 – tej z przerwą na posiłek.

 

Koszt uczestnictwa w Zimowej Akademii Teatralnej to 150 zł od osoby – w tej kwocie (obok warsztatów) zawierają się posiłki oraz napoje.Zapisy przyjmujemy u instruktorów ZCK na poddaszu ratusza. Liczba miejsc ograniczona.

 

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.