Przejście do firmy KM-Net

SKO

Aniołowie dziś latają nisko27 stycznia w Sali im. S. Jordana w zakliczyńskim ratuszu odbędzie się koncert zespołu 3M (Małgorzata Nowak & „Masza” Tomasz Witek) zatytułowany „Aniołowie dziś latają nisko”.


To będzie szczególna gratka dla tych, którzy lubią klimaty balladowe.


Warto więc zarezerwować sobie czas i przyjść do ratusza na godzinę 19 – tą, bo o tym czasie powinien rozpocząć się koncert. Wstęp jest wolny.


Wizytę w Sali im. S. Jordana polecam także tym, którzy dawno (a przynajmniej od grudnia ubiegłego roku) tutaj nie byli. Dzięki wygospodarowaniu dodatkowych dochodów w Zakliczyńskim Centrum Kultury, w grudniu ubiegłego roku mogliśmy zlecić prace, których celem było poprawienie komfortu pracy artystów i widowni.


Tak więc została powiększona scena, która nota bene przeszła artystyczny chrzest podczas prezentacji musicalu ludowego „Posłuchojcie ludkowie” w dniu 30 grudnia. Odświeżone zostały ściany i uzupełnione w nich ubytki, ponadto poprawiliśmy i uzupełnili system oświetleniowy i nagłośnieniowy w najbardziej eksploatowanej sali w Zakliczynie.


Zatem Aniołowie będą mieli komfort nisko latać podczas sobotniego koncertu. Zapraszam w imieniu zespołu 3M na koncert, który pierwotnie miał odbyć się we wcześniejszym terminie, ale ze względu na prace remontowe został przesunięty na 27 stycznia.

 

To nie koniec aktywności zakliczyńskich artystów, bowiem 20 stycznia w Bieśniku koncertował, a 28 stycznia w Słonej będzie koncertował Chór ZCK "Cantando canzoni". 28 stycznia Zakliczyńscy Heligoniści i Harmoniści wraz z Kapelą Opatkowice zakończą czas kolędowania na zakliczyńskich ulicach.

 

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.