Przejście do firmy KM-Net

SKO

dlaopornychFundacja „W drodze do marzeń” i Schronisko Dobrych Myśli w Jamnej w ramach projektu „Kultura na prowincji” zaprasza w grudniu na ciekawe wydarzenia artystyczne.


Pierwszym z nich będzie spektakl teatralny „Seks dla opornych”, który już w sobotę 2 grudnia w Jamnej zaprezentuje rzeszowski Ave Teatr. Alice i Henry, małżeństwo z 25 letnim stażem, spędzają weekend w najmodniejszym hotelu w mieście, aby tam przy pomocy poradnika "Seks dla opornych" ożywić swoje życie intymne i odnaleźć dawną namiętność. Czy ta terapia przyniesie oczekiwane rezultaty i pokona rutynę w ich małżeństwie, czy raczej spowoduje jeszcze większy żal i rozczarowanie, a może pozwoli docenić to co w związku dwojga ludzi najważniejsze, czyli bliskość, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa? "Seks dla opornych" to wyśmienita komedia, pełna trafnych spostrzeżeń o kobiecych i męskich pragnieniach, wyobrażeniach i punktach widzenia, które rozmijają się pokazując dobitnie, że kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Warto zobaczyć tę mądrą, obfitującą w błyskotliwe dialogi sztukę o życiu, przemijaniu i miłości, która bawi i wzrusza do łez. Spektakl adresowany jest do widzów dorosłych. Początek spektaklu w Schronisku Dobrych Myśli o godz. 16 – tej.

 

dsalwowska16 grudnia w Schronisku Dobrych Myśli w Jamnej wystąpi Irena Salwowska z zespołem w koncercie kolęd i pastorałek. Poczatek koncertu o godz. 19 – tej.

Irena Salwowska rozpoczęła publiczne występy muzyczne w 2016 roku i od tego czasu odnosiła liczne sukcesy na festiwalach, takich jak Wrzosowisko, Bakcynalia, Danielka, Przy Kominku czy Międzynarodowym Festiwalu Bardów im. Jonasza Kofty, gdzie zdobyła Grand Prix. Wcześniej pełniła funkcje społeczne, była sołtysem i radną w gminie Kąty Wrocławskie. Jest mamą trójki dzieci. Teksty artystki są bardzo osobiste, bo jak przyznaje są o rzeczach dla niej ważnych, które ją poruszają. W marcu 2020 roku wydała debiutancki album „Na drogę”, który został ciepło przyjęty przez publiczność. Irenie Salwowskiej na scenie towarzyszą zazwyczaj wrocławscy muzycy: Sławek Kubas – skrzypce, gitara i śpiew, Zbyszek Pomian – gitara, śpiew, perkusjonalia, Zbyszek Kamionka – gitara basowa, Ryszard Żarowski – gitary.

 

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.