Przejście do firmy KM-Net

SKO

Logo Małopolska V RGBWojewództwo Małopolskie ogłosiło właśnie wyniki naboru na realizację zadań publicznych w dziedzinie kultury w 2023 pod nazwą „Małopolskie Orkiestry Dęte – II edycja”, do którego aplikację złożyło Stowarzyszenie „Klucz”, a projekt brzmi „Wspieranie działań Strażackiej Orkiestry Dętej z Filipowic”.


Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz projekt znalazł się wśród 35 nagrodzonych przez Województwo Małopolskie dofinansowaniem. Stowarzyszenie „Klucz” otrzyma na realizacje projektu kwotę 9 000,00 zł.

Warto dodać, że do konkursu zostało zgłoszonych aż 69 wniosków grantowych.


W ramach projektu „Wspieranie działań Strażackiej Orkiestry Dętej z Filipowic” zostaną zakupione przy współpracy z OSP Filipowice stroje dla muzyków z Orkiestry, instrument muzyczny oraz przeprowadzone zostaną warsztaty muzyczne.


bilTo kolejny projekt Stowarzyszenia „Klucz” który otrzymał środki grantowe (w ramach programu „Małopolskie Orkiestry Dęte – I edycja” również otrzymaliśmy środki z Województwa Małopolskiego), który niewątpliwie wspiera działalność zespołów artystycznych działających na terenie Gminy Zakliczyn w strukturze Zakliczyńskiego Centrum Kultury.


Pragnę poinformować, że z dniem 31 października 2023 roku z funkcji kapelmistrza SOD „Filipowice” odszedł Rafał Bil, a stery nad Orkiestrą objął ponownie Dominik Malik.


Pani Rafałowi Bilowi dziękujemy za wkład pracy na rzecz SOD „Filipowice” w ostatnich dwóch latach i bardzo dobrą współpracę z kierownictwem Zakliczyńskiego Centrum Kultury, życząc sukcesów i rozwoju na artystycznej ścieżce kariery.

 

Tekst: Kazimierz Dudzik, foto: arch. SOD Filipowice

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.