Kliknij aby oglądnąć

Repertuar Kina za Rogiem ZCK - czerwiec 2023

Opublikowano: niedziela, 28, maj 2023 Kazimierz Dudzik

czerwieckinoTo już rok od czasu uruchomienia nowoczesnego, cyfrowego kina w Zakliczyńskim Centrum Kultury. „Kino za Rogiem ZCK“ powstało dzięki wsparciu z programu konwersji cyfrowej domów kultury w ramach projektu „Multimedialne ZCK“ i zainaugurowało działalność na początku czerwca 2022 roku.

 

Od tego czasu kino cieszy się największym powodzeniem wśród najmłodszych i rodzin. Największym hitem „Kina za Rogiem ZCK“ wśród dorosłych był polski film „Johnny“ opowiadający o niezwykłym księdzu Janie Kaczkowskim. Kino posiada własny profil na Facebook'u: https://www.facebook.com/profile.php?id=100083570640478 gdzie odpowiedzialna za działalność kina Katarzyna Nosek – instruktor ds. programów cyfrowych ZCK prezentuje nie tylko zapowiedzi i zwiastuny filmowe poszczególnych pozycji w repertuarze, ale także publikuje miesięczne repertuary.  Zachęcam do polubienia profilu kina, bo właśnie został tam opublikowany repertuar „Kina za Rogiem ZCK“ na miesiąc czerwiec – grafika repertuarowa po prawej stronie.

 

Na seanse filmowe zapraszamy we wtorki, czwartki, piątki i soboty, a bilety w naszym kinie wahają się w cenie od 10 do 12 złotych. Co tu dużo pisać: jest to cena bardzo atrakcyjna.

 

Warto przypomnieć, że można w naszym kinie zamawiać seanse na życzenie z czego korzystają już placówki oświatowe (przedszkola i szkoły), Animator Miś, a także DPS Stróże czy Koła Gospodyń Wiejskich.

 

31 maja odbędzie wydarzenie dedykowane dla dzieci od 4 do 10 roku życia „Dzień Dziecka w Kinie za Rogiem.“ W związku z tym, że oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem i nie wszyscy mogą już wziąć udział w tym wydarzeniu, pracownicy ZCK przygotowują podobne wydarzenie, które odbędzie się wkrótce i będzie nosić nazwę „Powitanie wakacji w Kinie za Rogiem ZCK.“

 

Tekst: Kazimierz Dudzik, grafika: Katarzyna Nosek

Odsłony: 631