Przejście do firmy KM-Net

SKO

maltaMalta - słoneczna wyspa wypełniona kulturą, historią i niepowtarzalnymi widokami, stała się areną niezwykłych doświadczeń językowych dla uczniów uczestniczących w kursach językowych organizowanych przez Language Solutions Centrum Języków Obcych. Podczas tygodniowego lub dwutygodniowego intensywnego programu, uczniowie nie tylko doskonalą swój angielski w akredytowanej szkole IELS, ale również odkrywają niezliczone atrakcje turystyczne, spędzają czas aktywnie na pięknych plażach i nawiązują przyjaźnie z młodzieżą z całego świata.

 

Język angielski, jako jeden z najważniejszych języków globalnych, stanowi nieodłączny element rozwoju edukacyjnego i zawodowego. Language Solutions Centrum Języków Obcych oraz IELS na Malcie doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego oferują nie tylko intensywny kurs języka angielskiego, ale również możliwość poznania fascynującej kultury i historii tej malowniczej wyspy na Morzu Śródziemnym.

 

Szkoła IELS posiada liczne akredytacje: ALTO, FELTOM, Erasmus +, Trinity College London oraz Bildungsurlaub, które zapewniają uczestnikom programu, że ich nauka będzie oparta na najwyższych standardach. Szkoła IELS znana jest z doskonałych nauczycieli, profesjonalnej kadry oraz przyjaznej atmosfery, co pozwala na efektywne przyswajanie języka angielskiego w miłej i przyjaznej atmosferze.

 

Jednak to nie tylko nauka jest ważna podczas tych obozów językowych. Malta oferuje mnóstwo atrakcji turystycznych, które uczniowie mogą zwiedzać wraz z doświadczonymi przewodnikami. Niewielkie rozmiary wyspy umożliwiają łatwy dostęp do takich miejsc jak starożytne zabytki Megalitów, malownicze zatoki, charakterystyczne kawiarnie, maltańskie targi i urokliwe uliczki Valletty - stolicy Malty, która jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

 

Najbardziej popularnym zajęciem na Malcie jest oczywiście spędzanie czasu na pięknych plażach. Kryształowo czysta woda Morza Śródziemnego zachęca do kąpieli i uprawiania sportów wodnych, takich jak snorkeling, windsurfing czy nurkowanie. Ten raj dla miłośników aktywności na wodzie pozwala na przeżycie niezapomnianych chwil i zdobycie nowych umiejętności.

 

Wieczorami uczniowie mają możliwość uczestnictwa w dyskotekach oraz imprezach, gdzie mogą poczuć maltańską energię i radość życia. Taniec, muzyka i spotkania z rówieśnikami z różnych zakątków globu sprawiają, że wieczory stają się niezapomnianymi chwilami pełnymi emocji i przygód.

 

Kolejnym ważnym aspektem tych obozów jest możliwość poznania młodzieży z różnych krajów. Uczestnicy nawiązują nowe znajomości, poznają różnorodne kultury i światopoglądy, co nie tylko poszerza ich horyzonty, ale również pomaga zrozumieć różnice i docenić różnorodność. Jest to niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń i budowania międzynarodowych przyjaźni na całe życie.

 

Podsumowując, uczestnictwo w obozach językowych na Malcie z IELS i Language Solutions Centrum Języków Obcych to niesamowita przygoda, która umożliwia jednoczesne doskonalenie języka angielskiego i poznawanie fascynującej wyspy. Kursy językowe połączone z atrakcjami turystycznymi, aktywnym wypoczynkiem i nawiązywaniem międzynarodowych relacji sprawiają, że to doświadczenie jest nie tylko edukacyjne, ale także emocjonujące i niezapomniane. Jeśli marzysz o odkryciu nowego świata języka i kultury, to warto wybrać się z Language Solutions na wymarzony obóz językowy na słonecznej Malcie!

 

Teskt i foto: Jadwiga Martyka - Rojek

 

 malta malta malta
 malta malta malta
 malta malta malta
 malta malta malta
 malta malta malta
 malta malta malta

 

 

 

 

 

 

 

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.