Przejście do firmy KM-Net

SKO

sportowe wakacje palesnica 2023Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paleśnicy, PKS „Jedność” Paleśnica, Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Animator Orlika w Paleśnicy zapraszają na Turnieju piłki nożnej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn (dla młodzieży i dorosłych).

 

Zawody odbędą się w sobotę 8 lipca o godzinie 14:00 na obiekcie Orlika w Paleśnicy. Zapisy i informacje na temat turnieju można uzyskać u trenera Roberta Kraj – tel. 604 074 570. Drużyny do turnieju należy zgłosić w nieprzekraczalnym terminie do dnia 6 lipca 2023 r. – liczy się kolejność zgłoszeń (liczba drużyn ograniczona!).

 

Regulamin turnieju i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj: https://www.zakliczyn.pl/aktualnosci/turniej-pilkarski-na-orliku-w-palesnicy/

 

Zgłoszenie drużyny można dokonać drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Każda startująca drużyna otrzyma pamiątkowy puchar. Za pierwsze trzy miejsca pamiątkowe medale i puchary zwycięzców. Planowany jest poczęstunek w postaci grilla i napojów dla uczestników turnieju.

 

źródło informacji: www.zakliczyn.pl

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.