Przejście do firmy KM-Net

SKO

002Za nami I Wojewódzkie Zawody w Ratownictwie w Ramach Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy zorganizowane w Zakliczynie przez Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Małopolskiego. Bazą zawodów był Kompleks Sportowo – Rekreacyjny "Kamieniec, a konkurencje odbywały się w nocy z 30 czerwca na 1 lipca oraz w pierwszy dzień lipca.

Spałem może półtora godziny, ale bardzo się cieszę, że zawody przebiegły zgodnie z założonym planem i mam nadzieję, że wszyscy uczestnicy tych premierowych zawodów w randzie wojewódzkiej są usatysfakcjonowani – mówił podczas podsumowania pomysłodawca zawodów oraz Dyrektor Zarządu Wykonawczego Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Województwa Małopolskiego Łukasz Łach.

 

Dyrektor Łach dziękował uczestnikom zawodów, zarówno drużynom Ochotniczych Straży Pożarnych jak i drużynom Państwowej Straży Pożarnej, organizatorom oraz partnerom zawodów i gospodarzom wydarzenia; burmistrzowi Dawidowi Chrobakowi i LKS "Dunajec" Zakliczyn.

 

- Gratuluje organizatorom - Zarządowi Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Małopolskiego oraz OSP Zakliczyn przygotowania wydarzenia. Dzięki Waszemu profesjonalizmowi i determinacji w niesieniu pomocy mieszkańcom czujemy się bezpiecznie – mówił burmistrz Dawid Chrobak dodając, że w tym czasie kiedy trwały zawody w Zakliczynie, media informowały o skutecznej akcji ratowniczej strażaków w powiecie dąbrowskim, co pokazuje, jak ważne jest profesjonalne przygotowanie do niesienia szybkiej i skutecznej pomocy. - Zapraszamy do gościnnej Gminy Zakliczyn na kolejne takie zawody, może rangi ogólnopolskiej a nawet międzynarodowej – zachęcał Dawid Chrobak.

 

Organizatorami wydarzenia były: Oddział Wojewódzki ZOSP RP woj. małopolskiego, współorganizatorami są Komenda Wojewódzka PSP w Krakowie , Powiat Tarnowski , Gmina Zakliczyn oraz OSP Zakliczyn natomiast partnerami: Województwo Małopolskie oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

 

Najlepszymi drużynami I Wojewódzkich Zawodów w Ratownictwie w Ramach Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy w Zakliczynie okazały się drużyny z Myślenic, Dębna oraz Gminy Tarnów.

 

 zawodyosp zawodyosp zawodyosp
 zawodyosp zawodyosp zawodyosp
 zawodyosp zawodyosp zawodyosp
 zawodyosp zawodyosp zawodyosp
 zawodyosp zawodyosp zawodyosp
 zawodyosp zawodyosp zawodyosp
 zawodyosp zawodyosp zawodyosp
 zawodyosp zawodyosp zawodyosp

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.