Przejście do firmy KM-Net

SKO

Plakat KPP 2023 1W najbliższy piątek i sobotę odbędą się w Zakliczynie „I Wojewódzkie Zawody w Ratownictwie w Ramach Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy” organizowane przez Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Małopolskiego. Bazą zawodów będzie Kompleks Sportowo – Rekreacyjny "Kamieniec".

 

Uwaga!

 

W związku z odbywającymi się WOJEWÓDZKIMI ZAWODAMI W RATOWNICTWIE KPP informujemy, że na terenie gminy Zakliczyn będzie wzmożony ruch pojazdów pożarniczych i ratowniczych, szczególnie w okolicy rynku, SKR-u, stadionu LKS, klasztoru, zielonej świetlicy, zamku w Melsztynie oraz Roztoce. Będzie to miało miejsce zarówno dzisiejszej nocy jak i jutro w ciągu całego dnia.

 

Ceremonia oficjalnego otwarcia zawodów nastąpi 30 czerwca o godzinie 19 – tej, a potem rozgrywane będą konkurencje nocne, które zaplanowano do godziny 3 – ciej. 1 lipca od 8 – mej do 15 – tej przewidziano przeprowadzenie konkurencji dziennych. O 15:30 nastąpi ceremonia zakończenia zawodów. Patronaty nad zawodami przyjęli; Łukasz Smółka – wicemarszałek Małopolski, Roman Łucarz – starosta tarnowski oraz Dawid Chrobak – burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn. W zawodach udział weźmie 19 drużyn OSP i Państwowej Straży Pożarnej z niemalże całej Małopolski. Zachęcamy do kibicowania swoim drużynom.

 

 

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.