ksujm

Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

PrzełajePo dwóch miesiącach odpoczynku wakacyjnego i kilkunastu dniach nowego roku szkolnego 2015/2016 przyszedł czas na to, aby zainaugurować sportową rywalizację w ramach sportu szkolnego na terenie gminy Zakliczyn. W ramach „Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży" Szkolnego Związku Sportowego w roku szkolnym 2015/2016 uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Zakliczyn rywalizować będą w kilkunastu dyscyplinach. W tym roku po raz pierwszy to całoroczne współzawodnictwo gminne będzie toczyć się o Puchary Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn. Placówki oświatowe będą zdobywać punkty za poszczególne dyscypliny i suma punktów danej szkoły za wszystkie zawody da podstawę do ustalenia klasyfikacji końcowej.

Przełaje2Tradycyjnie już indywidualne biegi przełajowe były pierwszą imprezą, w której wzięło udział 171 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów. Zawody zostały zorganizowane przez Gminnego Organizatora Sportu Szkolnego i Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Gulon Zakliczyn na obiektach LKS Dunajec w Zakliczynie. Rywalizacja była bardzo zacięta, ponieważ do finału powiatowego awans mogły uzyskać tylko cztery najlepsze osoby z każdej kategorii. Biegi zostały rozegrane z podziałem na klasy: w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (szkoły podstawowe) osobno dla dziewcząt i chłopców klas IV, V i VI a w Gimnazjadzie Młodzieży (gimnazja) osobno dla dziewcząt i chłopców klas I, II i III.

GIMNAZJADA MŁODZIEŻY (pierwsza czwórka z awansem)

Dziewczęta - Klasa I:

1. Patrycja Jasińska Gimnazjum Zakliczyn 6 pkt

2. Dagmara Kołdras Gimnazjum Paleśnica 5

3. Joanna Zielonka Gimnazjum Zakliczyn    5

4. Weronika Ogórek Gimnazjum Paleśnica 4

5. Joanna Wierzchowiec Gimnazjum Zakliczyn 4

6. Patrycja Robak Gimnazjum Zakliczyn 4

7. Magdalena Musiał Gimnazjum Zakliczyn 3

8. Ewelina Pałucka Gimnazjum Zakliczyn 3

9. Justyna Kluza Gimnazjum Zakliczyn 3

10. Kinga Różycka Gimnazjum Paleśnica 3

11. Aleksandra Witek Gimnazjum Zakliczyn 2

12. Justyna Zając Gimnazjum Zakliczyn 2

13. Patrycja Nosek Gimnazjum Zakliczyn 2

14. Natalia Karwala Gimnazjum Zakliczyn 2

15. Anna Jankosz Gimnazjum Zakliczyn 2

Przełaje4Dziewczęta - Klasa II:

1. Anna Jankosz Gimnazjum Zakliczyn 6 pkt

2. Monika Gołąb Gimnazjum Paleśnica 5

3. Joanna Szpak Gimnazjum Zakliczyn 5

4. Adrianna Sikoń Gimnazjum Zakliczyn 4

5. Natalia Pławecka Gimnazjum Zakliczyn   4

6. Anna Ramian Gimnazjum Zakliczyn 4

7. Katarzyna Zielińska Gimnazjum Zakliczyn 3

8. Klimek Kornelia Gimnazjum Zakliczyn 3

Dziewczęta – Klasa III

1. Marta Oleksyk Gimnazjum Zakliczyn

2. Karolina Guśtak Gimnazjum Paleśnica

3ex. Patrycja Bagińska Gimnazjum Zakliczyn

3ex. Angelika Grecka Gimnazjum Zakliczyn

5. Justyna Strojna Gimnazjum Zakliczyn

6. Joanna Jurkowska Gimnazjum Zakliczyn

7. Kamila Szczudrawa Gimnazjum Zakliczyn

8. Aleksandra Wzorek Gimnazjum Zakliczyn

9. Monika Sierakowska Gimnazjum Zakliczyn

Przełaje5Gimnazjum Zakliczyn - 99 pkt (3 pkt do współzawodnictwa gminnego)

Gimnazjum Paleśnica - 22 pkt (1 pkt do współzawodnictwa gminnego)

Chłopcy - Klasa I

1. Adam Ogórek Gimnazjum Paleśnica 6 pkt.

2. Kamil Jaszczur Gimnazjum Zakliczyn 5

3. Bartosz Chmielowski Gimnazjum Zakliczyn 5

4. Mikołaj Szafraniec Gimnazjum Zakliczyn 4

5. Mateusz Myszor Gimnazjum Zakliczyn 4

6. Adrian Pazgan Gimnazjum Zakliczyn 4

7. Klaudiusz Krakowski Gimnazjum Zakliczyn 3

8. Jakub Żelazko Gimnazjum Zakliczyn 3

9. Bartłomiej Kocik Gimnazjum Zakliczyn   3

10. Jakub Kołacz Gimnazjum Zakliczyn 3

11. Piotr Krzemień Gimnazjum Zakliczyn 2

12. Igor Kukułka Gimnazjum Zakliczyn 2

13. Dawid Kraj Gimnazjum Zakliczyn 2

14. Mateusz Halibożek Gimnazjum Zakliczyn 2

15. Mateusz Janik Gimnazjum Zakliczyn 2

16. Kamil Magiera Gimnazjum Zakliczyn 1

17. Oskar Piech Gimnazjum Zakliczyn 1

18. Damian Pawlikowski Gimnazjum Zakliczyn 1

19. Norbert Krzyżak Gimnazjum Zakliczyn 1

Przełaje6Chłopcy - Klasa II

1. Patryk Czermak Gimnazjum Zakliczyn 6

2. Dominik Szczepański Gimnazjum Zakliczyn 5

3. Bartosz Pater Gimnazjum Zakliczyn 5

4. Jakub Nidecki Gimnazjum Paleśnica 4

5. Kamil Ryba Gimnazjum Paleśnica 4

6. Dominik Janicki Gimnazjum Paleśnica 4

7. Jacek Kasprzyk Gimnazjum Zakliczyn 3

8. Jakub Osuch Gimnazjum Zakliczyn 3

9. Łukasz Chrobak Gimnazjum Paleśnica 3

10. Jakub Pliszka Gimnazjum Zakliczyn 3

11. Bartłomiej Kubik Gimnazjum Zakliczyn 2

12. Bartosz Łazarz Gimnazjum Zakliczyn 2

13 Tomasz Rzepka Gimnazjum Zakliczyn    2

14. Grzegorz Garncarek Gimnazjum Paleśnica 2

Przełaje7Chłopcy - Klasa III

1. Sławomir Wolak Gimnazjum Zakliczyn 6

2 Dawid Nosek Gimnazjum Zakliczyn 5

3. Wojciech Martyka Gimnazjum Paleśnica 5

4. Maksymilian Mietła Gimnazjum Zakliczyn 4

5. Adam Kita Gimnazjum Zakliczyn 4

6. Sylwester Hebda Gimnazjum Zakliczyn   4

7. Paweł Krzemień Gimnazjum Zakliczyn    3

8. Arkadiusz Wiśniowski Gimnazjum Zakliczyn 3

9. Kacper Więcek Gimnazjum Zakliczyn 3

Gimnazjum Zakliczyn - 111 pkt. (3 pkt. do współzawodnictwa gminnego)

Gimnazjum Paleśnica - 28 pkt. (1 pkt. do współzawodnictwa gminnego)

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Dziewczęta - Klasa IV:

1. Gabriela Różak Szkoła Podstawowa Zakliczyn 6

2. Natalia Sarwa Szkoła Podstawowa Filipowice 5

3. Justyna Perkman Szkoła Podstawowa Zakliczyn 5

4. Małgorzata Gac Szkoła Podstawowa Faściszowa 4

5. Katarzyna Rzeszowska Szkoła Podstawowa Stróże 4

6. Monika Zielińska Szkoła Podstawowa Zakliczyn 4

7. Klaudia Kowalczyk Szkoła Podstawowa Zakliczyn 3

8. Anna Soska Szkoła Podstawowa Paleśnica 3

9. Weronika Myrlak Szkoła Podstawowa Zakliczyn 3

10. Patrycja Molenda Szkoła Podstawowa Filipowice 3

11. Wiktoria Skrobiś Szkoła Podstawowa Filipowice 2

12. Julia Michalik Szkoła Podstawowa Zakliczyn 2

13. Judyta Włudyka Szkoła Podstawowa Paleśnica            2

14. Julia Rosiek Szkoła Podstawowa Zakliczyn 2

15. Katarzyna Łach Szkoła Podstawowa Zakliczyn 2

Dziewczęta - Klasa V:

1. Beata Woźniak Szkoła Podstawowa Paleśnica 6

2. Natalia Wypasek Szkoła Podstawowa Zakliczyn 5

3. Aleksandra Czermak Szkoła Podstawowa Zakliczyn 5

4. Adrianna Kot Szkoła Podstawowa Zakliczyn 4

5. Patrycja Olszańska Szkoła Podstawowa Zakliczyn 4

6. Patrycja Świątek-Chudzio Szkoła Podstawowa Stróże 4

7. Magdalena Foryś Szkoła Podstawowa Zakliczyn 3

8. Karolina Nowak Szkoła Podstawowa Zakliczyn 3

9. Małgorzata Łośko Szkoła Podstawowa Gwoździec 3

10. Łucja Obrzud Szkoła Podstawowa Gwoździec 3

11. Wiktoria Mrzygłód Szkoła Podstawowa Gwoździec 2

Dziewczęta - Klasa VI:

1. Agnieszka Mazur Szkoła Podstawowa Zakliczyn 6

2. Monika Kaczor Szkoła Podstawowa Filipowice 5

3. Daria Kijak Szkoła Podstawowa Stróże 5

4. Julia Świder Szkoła Podstawowa Zakliczyn 4

5. Gabriela Nawalaniec, Szkoła Podstawowa Zakliczyn 4

6. Maja Świderska Szkoła Podstawowa Zakliczyn  4

7. Zofia Poręba Szkoła Podstawowa Zakliczyn 3

Szkoła Podstawowa Zakliczyn - 72 pkt. (9 pkt. do współzawodnictwa gminnego)

Szkoła Podstawowa Filipowice - 14 pkt. (7 pkt. do współzawodnictwa gminnego)

Szkoła Podstawowa Stróże -  13 pkt. (6 pkt. do współzawodnictwa gminnego)

Szkoła Podstawowa Paleśnica - 11 pkt. (4 pkt. do współzawodnictwa gminnego)

Szkoła Podstawowa Gwoździec - 8 pkt. (3 pkt. do współzawodnictwa gminnego)

Szkoła Podstawowa Faściszowa - 4 pkt. (2 pkt. do współzawodnictwa gminnego)

Chłopcy - Klasa IV:

1. Dawid Deś Szkoła Podstawowa Paleśnica 6

2. Wojciech Kwiek Szkoła Podstawowa Zakliczyn 5

3. Damian Zięcina Szkoła Podstawowa Zakliczyn 5

4. Emil Malik Szkoła Podstawowa Zakliczyn 4

5. Kacper Suchan Szkoła Podstawowa Gwoździec 4

6. Aron Słowik Szkoła Podstawowa Zakliczyn 4

7. Łukasz Zdrada Szkoła Podstawowa Wróblowice 3

8. Kamil Klimek Szkoła Podstawowa Zakliczyn 3

9. Filip Mikosz Szkoła Podstawowa Gwoździec 3

10. Sławomir Pasionek Szkoła Podstawowa Stróże 3

11. Jakub Śledź Szkoła Podstawowa Faściszowa 2

12. Kacper Nagel Szkoła Podstawowa Zakliczyn 2

13. Jan Pałgan Szkoła Podstawowa Filipowice 2

14. Sebastian Maciaś Szkoła Podstawowa Zakliczyn 2

15. Mateusz Padoł Szkoła Podstawowa Filipowice 2

Chłopcy - Klasa V:

1. Filip Turczak Szkoła Podstawowa Filipowice 6

2ex. Krystian Daniel Szkoła Podstawowa Stróże 5

2ex. Michał Czuba Szkoła Podstawowa Filipowice 5

4. Jakub Gondek Szkoła Podstawowa Wróblowice 4

5. Łukasz Pięta Szkoła Podstawowa Gwoździec 4

6. Waldemar Spieszny Szkoła Podstawowa Filipowice 4

7. Kacper Ślezak Różycki Szkoła Podstawowa Paleśnica 3

8. Mateusz Macheta Szkoła Podstawowa Gwoździec 3

9. Eryk Biel Szkoła Podstawowa Zakliczyn 3

10. Bruno Żychowski Szkoła Podstawowa Zakliczyn 3

11. Mateusz Florkowski Szkoła Podstawowa Zakliczyn 2

12. Kamil Gromadzki Szkoła Podstawowa Zakliczyn 2

13. Bartłomiej Bryndal Szkoła Podstawowa Faściszowa 2

Chłopcy - Klasa VI:

1. Mikołaj Smółka Szkoła Podstawowa Zakliczyn 6

2. Igor Jamróz Szkoła Podstawowa Zakliczyn 5

3. Kamil Borzykowski Szkoła Podstawowa Paleśnica 5

4. Krystian Kubik Szkoła Podstawowa Zakliczyn 4

5. Patryk Strojny Szkoła Podstawowa Wróblowice 4

6. Sławomir Martyka Szkoła Podstawowa Paleśnica 4

7. Sylwester Martyka Szkoła Podstawowa Paleśnica 3

8. Maciej Jurczyk Szkoła Podstawowa Gwoździec 3

9. Konrad Krakowski Szkoła Podstawowa Gwoździec 3

10. Arkadiusz Czech Szkoła Podstawowa Zakliczyn 3

11. Kacper Olszański  Szkoła Podstawowa Zakliczyn 2

12. Dawid Sikoń Szkoła Podstawowa Faściszowa 2

13. Szymon Drużkowski Szkoła Podstawowa Faściszowa 2

14. Karol Wojtanowicz Szkoła Podstawowa Zakliczyn 2

15. Kacper Pytko Szkoła Podstawowa Filipowice 2

16. Bartosz Szczepkowicz Szkoła Podstawowa Zakliczyn 1

17. Wojciech Gniadek Szkoła Podstawowa Faściszowa 1

Szkoła Podstawowa Zakliczyn - 58 pkt. (9 pkt. do współzawodnictwa gminnego)

Szkoła Podstawowa Filipowice - 21 pkt. (6,5 pkt. do współzawodnictwa gminnego)

Szkoła Podstawowa Paleśnica - 21 pkt. (6,5 pkt. do współzawodnictwa gminnego/

Szkoła Podstawowa Gwoździec - 20 pkt. (4 pkt. do współzawodnictwa gminnego)

Szkoła Podstawowa Wróblowice - 11 pkt. (3 pkt. do współzawodnictwa gminnego)

Szkoła Podstawowa Faściszowa - 9 pkt. (2 pkt. do współzawodnictwa gminnego)

Szkoła Podstawowa Stróże - 8 pkt. (1 pkt. do współzawodnictwa gminnego)

Najlepsze zawodniczki i zawodnicy zostali uhonorowani dyplomami, a pierwsze trójki każdego biegu otrzymały złote, srebrne i brązowe medale, zakupione ze środków przeznaczonych na działalność sportu szkolnego przez Radę Miejską w Zakliczynie. Wyłoniono także reprezentację Gminy Zakliczyn na zawody powiatowe – najlepsze czwórki każdego biegu.

Adam Czaplak

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych