tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

ZWZCK baner

 

JordanW dniach 17-18 października br. Międzyszkolny Uczniowski Klub Szachowy Jordan będzie obchodził jubileusz 10-lecia działalności.

W sobotę (17.10.) serdecznie zapraszamy do Domu Agroturystycznego „Pod Lupą” w Rudzie Kameralnej, gdzie o godz. 13:30 rozpocznie się Turniej Dziesięciolecia, przeznaczony dla zawodników z gminy Zakliczyn. Gramy 7 rund tempem P-10. Tuż po zawodach, ok. godz. 16:30, Nadzwyczajne Walne Zebranie z udziałem zaproszonych gości, na którym podsumujemy 10 lat działalności. Nie zabraknie urodzinowego tortu i lampki szampana – zarówno dla dzieci (bezalkoholowego!), jak i dla dorosłych.

Wręczone zostaną także wyróżnienia dla najlepszych szachistów i aktywnych działaczy, podziękowania za współpracę, a także uhonorujemy "Szachistę 10-lecia”, wyłonionego na podstawie plebiscytu z udziałem zawodników klubu.

Dzień później przenosimy się do zakliczyńskiego Ratusza, aby rozegrać turniej o Mistrzostwo Powiatu Tarnowskiego w szachach błyskawicznych. Grać będziemy maraton szachowy (21 rund!) tempem P-5 (po 5 minut na zawodnika, 10 minut na partię). Sędzią zawodów będzie Czesław Markiewicz z Tarnowca.

Patronat honorowy nad obchodami 10-lecia Jordana sprawują:

Roman Łucarz – Starosta Tarnowski i Dawid Chrobak – Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn.

Organizatorzy i sponsorzy: Międzyszkolny Uczniowski Klub Szachowy Jordan, Urząd Miejski w Zakliczynie, Starostwo Powiatowe w Tarnowie, Dom Agroturystyczny „Pod Lupą”, Zakliczyńskie Centrum Kultury, Marek Słowiński, Maciej Gofron, Kazimierz Świerczek, Robert Ogórek, Jacenty Dębosz.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych