Baner festiwalu

 

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości opracowało Vademecum na czas pandemii – dla przedsiębiorców i pracowników małopolskich firm. Vademecum to praktyczny poradnik zawierający opis obecnie dostępnych poszczególnych instrumentów pomocowych zarówno na szczeblu rządowym, jak i samorządowym, z których mogą korzystać małopolscy przedsiębiorcy i pracownicy małopolskich firm.

I tak w ramach Tarczy Finansowej 2.0 swoją ofertę wsparcia dla firm kontynuuje Polski Fundusz Rozwoju. Z kolei Tarcza Antykryzowa 7.0 obejmuje narzędzia wojewódzkich i powiatowych urzędów pracy oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wśród nich można znaleźć m.in. dofinansowanie wynagrodzeń pracowników, świadczenia postojowe, czy zwolnienia z opłacania składek. Na poziomie naszego regionu, obok oferty urzędów pracy, znajdziemy działania Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, a także instrumenty finansowe zarządzane przez Bank Gospodarstwa Krajowego i pośredników finansowych przez niego wybranych.


W Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości rozpoczął prace zespół, który pomaga zainteresowanym przedsiębiorcom, których działalność ucierpiał w wyniku pandemii. Konsultacje na temat dostępnych instrumentów pomocowych zebranych w Vademecum, są udzielane za pośrednictwem infolinii, maila, a także webinariów, czy szkoleń.

Vademecum na czas pandemii dostępne i na bieżąco aktualizowane jest na stronie internetowej:


https://www.mcp.malopolska.pl/realizowane-dzialania/wsparcie-przedsiebiorstw-w-czasie-pandemii

 

Pytania w zakresie Vademecum proszę kierować za pośrednictwem infolinii MCP:


tel. 459 381 443,
tel. 459 381 444,
tel. 459 381 445,
tel. 736 838 300,
tel. 579 938 707


adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.