tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

ZWZCK baner

 

wyminaJak wielokrotnie informowaliśmy na terenie Gminy Zakliczyn realizowane są projekty w zakresie wymiany kotłów. Część mieszkańców już skorzystała z dofinansowania. Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca w projekcie na wyminę starych nieekologicznych kotłów na nowoczesny piec z podajnikiem na ekogroszek lub pellet. Osoby zainteresowane dofinansowaniem mogą zgłaszać się w Urzędzie Miejskim w Zakliczynie pok. 23, w terminie do dnia 31 lipca 2020 r.

 

Informacje dodatkowe:

 

1) Warunkiem koniecznym do uzyskania dotacji jest wyrażenie zgody na przeprowadzenie audytu energetycznego budynku, który wykaże czy istnieje konieczność przeprowadzenia procesu modernizacji energetycznej, określi jego ewentualny zakres oraz moc i inne parametry nowego źródła ciepła.
2) Aby skorzystać z dotacji, należy dokonać trwałej likwidacji obecnie używanego źródła ciepła
3) Dofinansowanie jest udzielane wyłącznie na cele mieszkaniowe
4) Do projektu można zgłaszać wyłącznie nieruchomości, które mają uregulowany stan prawny

 

Prosimy o przemyślaną decyzję i zgłaszanie się wyłącznie osób, które są zdecydowane aby skorzystać z dotacji i wymienić piec.

Projekt nr RPMP.04.04.03-12-0278/17 pn.: Pn.: "Wymiana niskosprawnych źródeł ciepła na nowoczesne kotły węglowe w wybranych gminach powiatów brzeskiego, tarnowskiego i dąbrowskiego" współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

 

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych