uzm

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

 

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Zakliczyn

 

prezydentrpSerdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Rekordowa frekwencja – blisko 64 procent świadczy o naszej odpowiedzialności. Za Polskę, za to, co się będzie działo w naszej Ojczyźnie w najbliższych latach i jak będą wychowywane przyszłe pokolenia. Bo nasz wybór będzie miał na to duży wpływ.

Gorąco dziękuję za tak liczne opowiedzenie się za wartościami, które przez lata kształtowały kulturę i historię naszego narodu, a także naszego regionu. Jesteśmy dumni z tego, co udało się nam osiągnąć w ostatnich latach dzięki niezwykle sprzyjającym warunkom i daliśmy tego wyraz w głosowaniu.

 

 

Jednocześnie bardzo proszę o jeszcze liczniejszy udział w drugiej turze zaplanowanej na 12 lipca. Pójdźmy ponownie do lokali wyborczych. Wykorzystajmy szansę na życie w coraz bardziej sprawiedliwym, bezpiecznym i dostatnim kraju. Nasi przodkowie, także na Ziemi Zakliczyńskiej, walczyli i przelewali krew marząc o takiej Polsce jaką mamy i możemy nadal mieć.
Niech żyje Polska! Niech będzie nadal biało-czerwona!

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych