tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

ZWZCK baner

 

palacprezydencki28 czerwca 2020 roku wyborcy w gminie Zakliczyn mają do dyspozycji 12 lokali wyborczych, które będą czynne w godzinach od 7:00 do 21:00. Wybory prezydenckie 2020 będą inne niż wszystkie przez pandemię koronawirusa. W komisjach wyborczych obowiązywał będzie reżim sanitarny, poza obostrzeniami związanymi z noszeniem maseczek i zachowaniem dystansu, będzie obowiązywał limit osób. Rozporządzenie ministra zdrowia określa, że w lokalu wyborczym jednocześnie będzie mogła przebywać jedna osoba na każde 4 metry kwadratowe (z wyłączeniem członków obwodowej komisji wyborczej, mężów zaufania, obserwatorów społecznych). Nikt nie może zamknąć lokalu przed nosem wyborcą - jeśli będziemy oczekiwać w kolejce jeszcze przed godziną 21:00, nie możemy nie oddać głosu - musimy zostać wpuszczeni do lokalu, nawet po godz. 21:00. Osoby, które przed lokalem wyborczym pojawią się już po tym czasie, najpewniej nie zostaną już wpuszczone, by oddać głos.

 

Gdzie można głosować na terenie gminy Zakliczyn i w jakich składach pracują komisje wyborcze ?

 

 

W gminie Zakliczyn wyborcy mają do dyspozycji 10 „otwartych” lokali wyborczych oraz dwa lokale zamknięte „dedykowane dla pensjonariuszy DPS w Stróżach i DPJ w Zakliczynie. Lokale wyborcze są jednocześnie siedzibami obwodowych komisji wyborczych.

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 z siedzibą: Ratusz w Zakliczynie, Rynek 1, 32-840 Zakliczyn

1) Dagmara Kinga Kamińska – Przewodniczący
2) Renata Agnieszka Dyngosz – Zastępca Przewodniczącego
3) Bernadetta Maria Kwiek – Członek
4) Marta Halina Misiak – Członek
5) Norbert Jakub Nijak – Członek
6) Justyna Gabriela Nowak – Członek
7) Natalia Nowak – Członek
8) Joanna Patrycja Ojczyk – Członek
9) Dorota Zofia Olszańska – Członek
10) Sara Maria Słowińska – Członek
11) Dagmara Zofia Styrkosz – Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2 z siedzibą: Szkoła Podstawowa w Zakliczynie, ul. Jacka Malczewskiego 56, 32-840 Zakliczyn

1) Mikołaj Antoni Kulak – Przewodniczący
2) Zofia Boczek – Zastępca Przewodniczącego
3) Janusz Radosław Gac – Członek
4) Agnieszka Bernadeta Jarosz – Członek
5) Joanna Agata Kwiek – Członek
6) Kacper Dariusz Rylewicz – Członek
7) Kazimierz Sylwester Sowa – Członek
8) Katarzyna Świstek – Członek
9) Aleksandra Magdalena Wzorek – Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3 z siedzibą: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paleśnicy, Paleśnica 115, 32-842 Paleśnica

1) Edyta Urszula Górska-Gądek – Przewodniczący
2) Ewa Rudnicka – Zastępca Przewodniczącego
3) Waldemar Michał Chrobak – Członek
4) Magdalena Wiktoria Kopeć – Członek
5) Jakub Wojciech Krzyżak – Członek
6) Nikodem Kamil Kubisz – Członek
7) Krystian Mateusz Kuzak – Członek
8) Marta Diana Nadolnik – Członek
9) Angelika Rozkocha-Bober – Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 4 z siedzibą: Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Filipowicach, Filipowice 125, 32-841 Filipowice

1) Robert Ogórek – Przewodniczący
2) Aneta Gondek – Zastępca Przewodniczącego
3) Robert Tomasz Bielatowicz – Członek
4) Kinga Weronika Pytko – Członek
5) Natalia Sylwia Rosiek – Członek
6) Piotr Smoleń – Członek
7) Małgorzata Maria Soska – Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5 z siedzibą: Szkoła Podstawowa w Stróżach, Stróże 88, 32-840 Zakliczyn

1) Ewa Anna Krakowska – Przewodniczący
2) Jacek Paweł Zachara – Zastępca Przewodniczącego
3) Kamila Wiktoria Biel – Członek
4) Monika Iwona Bieniek – Członek
5) Barbara Karolina Jaszczur – Członek
6) Marzena Kęder – Członek
7) Maria Ewa Kozub – Członek
8) Marta Kuzak – Członek
9) Arkadiusz Andrzej Nosek – Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 6 z siedzibą: Szkoła Filialna w Charzewicach, Charzewice 95, 32-840 Zakliczyn

1) Józef Piotr Wojtas – Przewodniczący
2) Alicja Jarosz – Zastępca Przewodniczącego
3) Maria Gasińska – Członek
4) Monika Sylwia Majewska – Członek
5) Joanna Maria Malik – Członek
6) Katarzyna Agnieszka Malisz – Członek
7) Bartosz Adam Tokarczyk – Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7 z siedzibą: Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Gwoźdźcu, Gwoździec 199, 32-855 Gwoździec

1) Halina Katarzyna Machel – Przewodniczący
2) Lucyna Maria Krakowska – Zastępca Przewodniczącego
3) Bernadeta Kacica – Członek
4) Żaneta Genowefa Kędzior – Członek
5) Ewa Katarzyna Pochroń – Członek
6) Iwona Marzena Smółka – Członek
7) Marcin Grzegorz Śliwa – Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 8 z siedzibą: Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Wróblowicach, Wróblowice 142, 32-840 Zakliczyn

1) Dorota Wojtanowicz – Przewodniczący
2) Monika Katarzyna Myszona – Zastępca Przewodniczącego
3) Przemysław Stefan Galas – Członek
4) Sylwester Kazimierz Gondek – Członek
5) Kamil Mateusz Krakowski – Członek
6) Marcin Tomasz Nosek – Członek
7) Ewelina Smoleń – Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 9 z siedzibą: Świetlica wiejska w Wesołowie, Wesołów 39, 32-840 Zakliczyn

1) Maciej Stefan Krakowski – Przewodniczący
2) Anna Sapeta – Zastępca Przewodniczącego
3) Agnieszka Agata Bosowska – Członek
4) Alicja Katarzyna Chochorowska – Członek
5) Dominika Patrycja Karpiel – Członek
6) Marcin Paweł Majewski – Członek
7) Karolina Małgorzata Soska – Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 10 z siedzibą: Świetlica wiejska w Lusławicach, Lusławice 192, 32-840 Lusławice

1) Paweł Józef Bober – Przewodniczący
2) Jolanta Małgorzata Staszewska – Zastępca Przewodniczącego
3) Lidia Majewska – Członek
4) Filip Jacek Malisz – Członek
5) Tadeusz Stanisław Nowak – Członek
6) Beata Anna Robak – Członek
7) Natalia Dominika Wojtanowicz – Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 11 z siedzibą: Dom Pogodnej Jesieni w Zakliczynie, ul. Grabina 11, 32-840 Zakliczyn

1) Renata Katarzyna Kusiak – Przewodniczący
2) Dorota Anita Królik – Zastępca Przewodniczącego
3) Klaudia Kapusta-Średniawa – Członek
4) Justyna Ewelina Mytnik – Członek
5) Ewa Zofia Nędza – Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 12 z siedzibą: Dom Pomocy Społecznej w Stróżach, Stróże 1, 32-840 Zakliczyn

1) Agnieszka Katarzyna Gierałt – Przewodniczący
2) Aneta Ewa Fior – Zastępca Przewodniczącego
3) Maria Stanisława Baca – Członek
4) Elżbieta Teresa Mastalerz – Członek
5) Małgorzata Sacha – Członek

 

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych