tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

ZWZCK baner

 

dunajecZwiększona zostanie atrakcyjność oraz unowocześniony zostanie obiekt sportowo-rekreacyjny LKS Dunajec w Zakliczynie. Środki finansowe na ten cel pozyskano z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Dunajec – Biała”.

 

W ramach zaplanowanych prac zostanie wykonana m.in. zewnętrzna elewacja trybun przy boisku LKS Dunajec. Ułożone zostaną płytki, wymalowane i wyszpachlowane ściany oraz zamontowane zostaną umywalki w pomieszczeniach przeznaczonych pod ogólnodostępną toaletę dla kibiców oraz w szatniach dla trenerów i sportowców, a także w kotłowni ogrzewającej obiekt trybun sportowych.

 


Obiekt zostanie wyposażony w tablicę wyników powieszoną na budynku hali sportowej oraz boks dla spikera, który będzie elementem mobilnym (platforma na kółkach). Zamontowane zostanie ogrodzenie o wysokości do 2 metrów, które poprawi bezpieczeństwo korzystających z obiektu. Ponadto zamontowane zostaną nowe siatki ochronne do istniejących słupków tzw. piłkochwyty oraz zostaną wymienione na nowe punkty oświetlenia umieszczone na budynku sali sportowej.

 

- Cały czas dokładamy starań, aby obiekt sportowo-rekreacyjny w Zakliczynie był coraz bardziej nowoczesny i coraz bardziej atrakcyjny. Aby jak najlepiej służył nie tylko sportowcom, ale także wszystkim korzystającym z niego mieszkańcom naszej gminy. Warto podkreślić, że obiekt otwarty jest w każdy dzień tygodnia i dostępny dla każdej grupy odbiorców – twierdzi burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak.

 

Na przeprowadzenie tych prac LKS Dunajec Zakliczyn będzie miał 60 tys. zł.

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych