Kliknij aby oglądnąć

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

dunajeczakliczynTrzynasta kolejka nie była szczęśliwa dla Dunajca. Na Kamieńcu goście z Gromnika objęli prowadzenie już w 4 minucie meczu po bramce Jacka Słoty i nie oddali prowadzenia do końca spotkania. Dzięki temu zwycięstwu Gromnik umocnił się na pozycji wicelidera tarnowskiej ligi okręgowej. Dunajec Zakliczyn pozostał na trzecim miejscu, ale przewaga nad czwartym w tabeli Ikarem z Odporyszowa wynosi zaledwie jeden punkt. Tempa nie zwalnia lider rozgrywek tarnowski Metal, który u siebie pokonał Szynwałd 3:0 i ma na swoim koncie już 34 pkt. Przypomnieć trzeba, że Metal jest jedynym zespołem, który nie zaznał w tych rozgrywkach goryczy porażki. Drużyna z Tarnowa wygrała jedenaście spotkań i tylko jeden mecz zremisowała.

Już w najbliższą sobotę i niedzielę zespoły tarnowskiej okręgówki walczyć będą o kolejne punkty. Dunajec Zakliczyn podejmie na Kamieńcu Zorzę Zaczarnie, która zajmuje 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów – początek meczu o godzinie 13:30.

 

Z innych spotkań na uwagę zwraca pojedynek Ciężkowianki z Gromnikiem, który rozpocznie się o tej samej porze co mecz w Zakliczynie. Z kolei lider tabeli po kolejne punkty uda się w sobotę do Żabna, a lepiej na wyjeździe niż u siebie poczynająca sobie Olimpia Wojnicz pojedzie po punkty do Pleśnej.

 

Co słychać w A – klasie

 

W A-klasowych rozgrywkach w brzeskim okręgu PPN rywalizują dwa nasze zespoły: Jedność Paleśnica i Pogórze Gwoździec. W jedenastej kolejce rozgrywek obie nasze drużyny grały u siebie i odniosły zwycięstwa. Pogórze Gwoździec podejmowało Start Biadoliny Szlacheckie wygrywając 1:0. Wynik spotkania w 16 minucie ustalił Konrad Sady. Z kolei Jedność Paleśnica podejmowała Victorię Bielcza. Po zaciętym spotkaniu piłkarze z Paleśnicy wygrali 3:2. Bramki dla naszych strzelali: Paweł Jurkiewicz w 5 i 37 minucie oraz Adam Mastalerz w 72 minucie spotkania. To było ważne spotkanie dla piłkarzy znad Paleśnianki, bo zarówno Jedność jak i Victoria okupują dolne rejony tabeli ligowej. Pogórze Gwoździec po zwycięstwie nad Startem zajmuje 7 lokatę. W zbliżającej się listopadowej, 12 kolejce rozgrywek, obie nasze drużyny grać będą na wyjeździe i to z liderem i wiceliderem brzeskiej A -klasy. Pogórze Gwoździec w sobotę pojedzie do lidera rozgrywek – Poręby Spytkowskiej natomiast Jedność Paleśnica uda się w niedzielę do wicelidera z Tymowej.

 

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych