tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

ZWZCK baner

 

marekW Komisariacie Policji w Wojniczu, jednostce nadzorującej Posterunek Policji w Zakliczynie, nastąpiły zmiany. Dotychczasowemu kierownikowi zakliczyńskiej placówki - kom. Markowi Wilkuszewskiemu - od sierpnia br. powierzono obowiązki Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością przeciwko Życiu i Zdrowiu Komisariatu Policji Tarnów-Centrum (w gmachu Policji przy ul. Narutowicza).

Wprawdzie kom. Wilkuszewski przechodzi na nowym stanowisku okres próbny, ale jak zapewnił redakcję podkom. Marek Ptak - komendant wojnickiego Komisariatu - to zwykła formalność, jest przekonany, że nowo mianowany naczelnik sprosta zadaniu.

Nowym kierownikiem zakliczyńskiego posterunku został asp. sztab. Marcin Sacha. To jedyna, jak na razie, zmiana personalna w placówce przy ul. Browarki.

Warto przypomnieć, że podczas święta Policji, o którym piszemy w innym miejscu, 1 września br. w ramach obchodów 100-lecia istnienia Policji Państwowej, które odbyły się na Placu Kazimierza w Tarnowie, Burmistrz Dawid Chrobak i Starosta Roman Łucarz zostali odznaczeni okolicznościowymi medalami, tj. Brązowymi Krzyżami za Zasługi dla NSZZ Policjantów Województwa Małopolskiego. To nowa odznaka, przyznawana najbardziej zasłużonym i aktywnym związkowcom oraz osobom działającym na rzecz poprawy warunków służby wszystkich policjantów. Jakby w rewanżu, samorząd gminy, tj. Rada Miejska i Burmistrz Zakliczyna, przyznali nagrody pieniężne za ofiarną służbę dwóm dzielnicowym z naszego posterunku.

Awansu i honorów - gratulujemy!

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych