bie

Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

herbpowiatuPodczas 2. sesji Rady Powiatu Tarnowskiego w dniu 29 listopada dokonywano wyboru komisji, ale nie poszło tak łatwo jak podczas sesji Rady Miejskiej w Zakliczynie. Opozycja choć liczbowo mizerna w tej kadencji, postanowiła zaznaczyć swoją odrębność i uprzykrzyć nieco przewodniczącemu Smoleniowi prowadzenie sesji, co z kolei dość mocno irytowało wicestarostę Jacka Hudymę, któremu nie chciał odpuścić radny Marek Podraza. Koniec końców radni w powiecie przyjęli uchwały w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej na czele której stanął Tomasz Pilch, Komisja Skarg, Wniosków i Petycji oraz tak zwanych stałych komisji Rady Powiatu Tarnowskiego. O szefostwo Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki z faworytką klubu PiS radną Grażyną Karaś próbował powalczyć były burmistrz Tuchowa (Wspólny Powiat) Mariusz Ryś, ale nic z tego nie wyszło. Szefem Komisji Planowania i Budżetu został doświadczony samorządowiec Józef Gondek. Komisji Rozwoju Powiatu, Leśnictwa i Ochrony Przyrody szefuje Magdalena Kopczyńska, a Komisji Zdrowia Anna Grabczyńka.  Jak w tym odnalazła się nasza dwójka radnych ?

 

 

irenakusionjozefgwizdzJózef Gwiżdż został przewodniczącym Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, a w pracy w tej komisji wspierać go będą Władysław Olszówka jako zastępca i Sławomir Wojtasik jako członek. Dyrektor Gwiżdż zasiada również w komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki.

 

Z kolei wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Tarnowskiego Irena Kusion zdecydowała się na pracę w komisjach: Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki oraz Planowania i Budżetu.

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych