Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

bdW dniach 15 - 17 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Andrzeja Grubby w Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa bdmPolski Ludowych Zrzeszeń Sportowych w Tenisie Stołowym. O tytuły rywalizowali młodzicy, kadeci, juniorzy, młodzieżowcy - w sumie ponad 120 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Małopolskę reprezentowała 11 osobowa kadra. Wszyscy zostali wyłonieni z eliminacji wojewódzkich, które odbyły się 26 maja w Radoczy.

 

 

bdmisbdgulonMLUKS "Gulon" Zakliczyn reprezentowało 6 zawodników w składzie: Nagel Kacper, Martyka Bartłomiej, Kornaś Bartłomiej, Mróz Jakub, Bardon Piotr, Szczepański Dominik. Opiekunem i trenerem drużyny był Mateusz Malik.

bdmiSam awans i możliwość znalezienia się w gronie tak znamienitych klubów, które w większości występują w ekstraklasie lub pierwszej lidze, cieszy i motywuje do dalszej wytężonej pracy. Jesteśmy zadowoleni z postawy naszych chłopców.

 

Poszczególne miejsca w kategoriach wiekowych:

 

Młodzicy

13-16 - Bartłomiej Martyka
17-24 - Kacper Nagel

Kadeci

17-24 - Bartłomiej Kornaś
25-32 - Mróz Jakub

Juniorzy

17-24 - Piotr Bardon
17-24 - Dominik Szczepański

 

Wyjazd udało się zorganizować i sfinansować dzięki wsparciu i zaangażowaniu: Rodziców, Urzędu Miejskiego w Zakliczynie oraz klubu MLUKS "Gulon" Zakliczyn

Dziękujemy.

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych