zw

Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

siatkaW hali sportowej Zespołu Szkół w Nowym Brzesku rozegrano 5 listopada br. VI Turniej Niepodległości w piłce siatkowej pod patronatem Posła na Sejm RP Włodzimierza Bernackiego. W zawodach wystartowało sześć ekip: Skawina, KS Grębocin, Drużyna Adama, AM PLUS, Samorząd Gminy Zakliczyn, Intensity Kraków. Miło nam poinformować, że drużyna naszych samorządowców wywalczyła miejsce na podium. Trzecia lokata to zasługa uporu i umiejętności siatkarzy, którzy pod wodzą burmistrza Dawida Chrobaka dzielnie reprezentowali naszą gminę, potwierdzając na brzeskim parkiecie swoją wysoką dyspozycję.

Nasi reprezentanci wystąpili w składzie: Dawid Chrobak, Dawid Drukała, Ryszard Okoński, Marek Tobiasz, Zbigniew Damian i Michał Kluza.

W Turnieju Niepodległości zwyciężyła drużyna Intensity Kraków. Drugie miejsce zajął KS Grębocin. Poseł Włodzimierz Bernacki, przybywszy prosto z XIX Zlotu Niepodległościowego w Łowczówku, wręczył zwycięzcom ufundowane przezeń puchary.

Burmistrz Dawid Chrobak wysoko ocenia rywalizację na parkiecie w Nowym Brzesku oraz zachęca do udziału w drugiej edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn, która ruszy niebawem na parkiecie Szkoły Podstawowej im. Lanckorońskich w Zakliczynie.

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych