Przejście do firmy KM-Net

SKO

Plakat kinowy Zakliczyn min 2Jeśli wyrażacie gotowość, może nie na wszystko, ale na sympatyczne dwie godziny kinowego relaksu, to ta oferta adresowana jest właśnie dla was. 12 sierpnia (w sobotę) na zakliczyńskim Rynku będziecie mogli zobaczyć polski film „Gotowi na wszystko. Exterminator." Wtedy to do Zakliczyna zawita kino plenerowe Radia RDN Małopolska nie tylko z filmem, ale też wygodnymi radiowymi leżakami.

 

Film opowiada o piątce oddanych przyjaciół, która miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: EXTERMINATOR. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie.

 

Jaki będzie finał tej filmowej opowieści ?

 

Ci którzy nie widzieli filmu będą mogli się przekonać przychodząc na zakliczyński Rynek, a ci którzy już ten film oglądali, będą mogli sobie porównać jaka jest różnica pomiędzy kinem klasycznym, a kinem plenerowym.

 

Początek seansu na zakliczyńskim Rynku o godzinie 21- wszej. Oczywiście nie zabraknie tego, co kinomani lubią najbardziej; popcornu i waty cukrowej. I jeszcze jeden bonus; w sobotę 12 sierpnia przypada maksimum roju Perseidów. Warto znaleźć dogodne miejsce do obserwacji i podziwiać wieczorem to piękne widowisko, a gdzie będzie najlepiej, jeśli nie na zakliczyńskim Rynku. 

 

Na darmowy seans filmowy na zakliczyńskim Rynku zapraszają: burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak, Zakliczyńskie Centrum Kultury i RDN Małopolska. 

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.