Przejście do firmy KM-Net

SKO

wieniecmaloolskiDożynki Województwa Małopolskiego odbędą się dzień po 12. Dożynkach Gminy Zakliczyn, ale w związku z tym, że Korzenna jest blisko Zakliczyna, a nasze grupy wieńcowe mają niespożyte siły i nieograniczoną wyobraźnię, więc zamieszczam zaproszenie do konkursu.

 

Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Wójt Gminy Korzenna zapraszają do udziału w Konkursie na najładniejszy Wieniec Dożynkowy Województwa Małopolskiego. Celem konkursu jest kultywowanie i ukazywanie piękna tradycji zakończenia prac polowych, okazanie uznania dla rolników za ich trud, a także pokazanie szacunku dla chleba i budowanie tożsamości regionalnej.

 

Zwycięzca zostanie wyłoniony 20 sierpnia 2023 roku podczas Dożynek Wojewódzkich w Korzennej. Liczba uczestników jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Aby wziąć udział w rywalizacji twórców wieńców dożynkowych, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Gminy Korzenna pod tym linkiem:http://www.korzenna.pl/wydarzenia/wojewodzki-konkurs-wienca-dozynkowego-zgloszenia-do-14-sierpnia  i przesłać go do dnia 14.08.2023 roku na adres: 33-322 Korzenna 325 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Pierwsze miejsce nagrodzone zostanie kwotą 2000 złotych, natomiast pozostałym grupom wieńcowym, wręczone będą czeki w wysokości 1000 złotych oraz dyplom za udział w rywalizacji. Spośród laureatów, wyłoniona zostanie grupa, która reprezentować będzie Województwo Małopolskie podczas Dożynek Prezydenckich w Warszawie.

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.