Przejście do firmy KM-Net

SKO

SOD Filipowice5 sierpnia ( sobotę), w Filipowicach odbędą się uroczystości jubileuszowe z okazji 30 – lecia działalności Strażackiej Orkiestry Dętej "Filipowice.

 

Podczas uroczystości, które rozpoczną się mszą święta w kościele parafialnym w Filipowicach, a następnie przemarszem na teren rekreacyjny koło Domu Strażaka w Filipowicach, zasłużeni dla działalności Orkiestry otrzymają okolicznościowe ryngrafy oraz podziękowania.

 

Ryngrafy otrzymają trzy osoby, które w sposób szczególny przyczyniają się do tego, że Strażacka Orkiestra Dęta „Filipowice” przez ostatni okres (można napisać – od ostatniego jubileuszu), przetrwała trudny okres i ma przed sobą perspektywę na dalszy rozwój i działalność w drodze ku następnym jubileuszowym spotkaniom. Z kolei podziękowania powędrują od Orkiestry w stronę tych osób i instytucji, którzy wspierają na co dzień działalność jednego z najbardziej znanych i rozpoznawalnych zespołów artystycznych Gminy Zakliczyn.

 

W jubileuszowym programie zaplanowane są: koncert jubileuszowy SOD "Filipowice", występ Kapeli Podwórkowej "Gulony" oraz festyn jubileuszowy z zespołem "Bajersi".

 

Wydarzenie pod patronatem burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn realizowane jest przez Stowarzyszenie "Klucz" oraz Zarząd OSP w Filipowicach przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Zadanie publiczne współfinansowane jest ze środków otrzymanych z budżetu Gminy Zakliczyn.

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.