Przejście do firmy KM-Net

SKO

plakat got tvpBurmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn oraz Zakliczyńskie Centrum Kultury zapraszają mieszkańców Zakliczyna i Gminy oraz turystów na wydarzenie pod nazwą „TVP 3 w Twoim Mieście.” Jest to wakacyjne cykl, w ramach którego w weekendy reporterzy TVP3 odwiedzają miejsca, które warto poznać, w których realizowane są ciekawe wydarzenia, po prostu miejsca ciekawe.

 

Reporterzy TVP 3 pojawią się w niedzielę, 2 lipca 2023 roku. na Rynku w Zakliczynie. Program, z łączeniami na żywo, prowadzić będą Małgorzata Opczowska i Mariusz Studzienny.

 

Startujemy o godzinie 8.30 przed Ratuszem. Uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji artystycznych, m.in.: występy Kapeli Podwórkowej „Gulony” oraz Heligonistów i Harmonistów, a także pianistów. Będą stoiska kulinarne KGW oraz pokazy artystyczne. Program z Zakliczyna urozmaicony będzie też przygotowanymi wcześniej reportażami z Jamnej, Lusławic i Melsztyna.

 

To będzie świetna promocja Gminy Zakliczyn i dlatego nie powinno Was zabraknąć w niedzielę na Rynku. Zapraszamy - szczegóły na plakacie.

 

Tekst: Kazimierz Dudzik, Janusz Krzyżak, grafika: Michał Papuga

 

 

 

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.