Baner festiwalu

 

Szanowni Państwo,

zyczeniawielkanocne    Przeżywamy kolejne, trudne, naznaczone epidemią coronawirusa Święta Wielkanocne. Mam nadzieję, że to jest ostatnie takie świętowanie. Mimo niełatwej sytuacji, środowisko kultury skupione wokół Zakliczyńskiego Centrum Kultury i wspierane przez Stowarzyszenie „Klucz” prowadzi działalność, oferując programy i projekty na miarę współczesnych możliwości i środków dzięki którym możemy z naszą ofertą docierać do odbiorców.

    Pracownicy ZCK przygotowują kolejne projekty, na które otrzymaliśmy granty z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowego Centrum Kultury, Biura „Niepodległa” czy Województwa Małopolskiego.

     

     Dziękuję wszystkim, którzy pracują nad rozwojem zakliczyńskiej kultury i życzę spokojnych, pogodnych Świat Wielkiej Nocy; pracownikom ZCK, Zarządowi Stowarzyszenia „Klucz” prezesom i oddziałom Stowarzyszenia, organizacjom pozarządowym, samorządowi Gminy Zakliczyn, instruktorom i zespołom artystycznym, naszym partnerom ze środowiska oświatowego i lokalnego biznesu, także grantodawcom oraz wszystkim wspierającym naszą działalność.

Kazimierz Dudzik

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.