swieta2020bm

SFT 00120 grudnia 2020 roku o godzinie 17.00 na naszej stronie internetowej można było oglądać premierę spektaklu pt. „Zasięg”, spektakl napisany przez Kazimierza Dudzika w reżyserii Haliny Machel a muzykę do niego przygotował Marcin Korbut. Spektakl przedstawia czasy współczesne, nawiązuje do obecnej sytuacji na świecie, ale również zachęca do zastanowienia się nad tym jak żyli nasi przodkowie jaka była ich historia i dlaczego pamięć o nich jest ważna.

 

 

 

Podczas premiery szacunkowo przed ekranami monitorów zasiadało około 60 osób, na dzień po  STF 002premierze mamy już na swoim koncie 110 wyświetleń na YT, z każdym dniem ta liczba będzie jeszcze rosła, gdyż spektakl można bezpłatnie oglądać w zakładce ZakliczyńskaTV na naszej stronie internetowej po prawej stronie http://wzck.zakliczyninfo.pl/jordan.php, znajdziecie tam również inne spektakle, które realizowaliśmy do tej pory.

 

Chciałabym z tego miejsca pogratulować młodym aktorom, którzy poświęcili sporo czasu na naukę i dopracowanie swoich kwestii oraz dali z siebie dużo energii podczas kręcenia materiału nagraniowego. Gratulacje również należą się członom Kapeli Opatkowice, którzy gościnnie wystąpili ze swoim koncertem. Gro osób wspólnie pracowało nad realizacją tego przedstawienia za co jako koordynator jestem ogromnie wdzięczna. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się realizować kolejne teatralne przedsięwzięcia, zwłaszcza, że w gronie pracowników ZCK mamy własnego scenarzystę oraz reżysera, którzy mają kolejne pomysły, a nasza grupa teatralna z chęcią weźmie w nich udział.

 

Dofinansowano ze środków finansowych Województwa Małopolskiego

Logo Malopolska

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.