swieta2020bm

 

fiszkazckinfoKoronawirus SARS-CoV-2 i w konsekwencji wprowadzony w Polsce stan epidemii i w konsekwencji zamrożenie życia społecznego i gospodarczego odczuliśmy wszyscy. Teraz, gdy następuje odmrażanie gospodarki czekają nas nowe wyzwania i trudny baner glosicielpowrót do normalności. Nasza instytucja też zmaga się kryzysowymi wyzwaniami, ale trudności udaje nam się przezwyciężać z dobrym skutkiem. W miarę naszych możliwości wsparliśmy naszych partnerów gospodarczych udzielając ulg w czynszach. Kolejną ofertę kieruję do prowadzących działalność gospodarczą, usługową. Zapraszam do korzystania z oferty reklamowej w mediach informacyjnych Zakliczyńskiego Centrum Kultury; nieodpłatnego miesięcznika „Głosiciel” ukazującego się w nakładzie 3 tysięcy egzemplarzy i kolportowanego do mieszkańców Gminy Zakliczyn za pośrednictwem usługi pocztowej – tutaj obniżam ceny reklam o co najmniej 50% oraz do reklamy na portalu Zakliczyninfo – tu też obniżki są znaczne.

 

Jeśli Państwo zdecydują się na reklamę w naszych mediach do 20 czerwca 2020 roku – cena reklamy nie zmieni się do końca roku.

 

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu w ratuszu lub za pośrednictwem poczty internetowej:

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

poniżej treść Zarządzenia i nowy, obniżony znacznie cennik reklam.

 

Zarządzenie nr 01/05/20
Dyrektora Zakliczyńskiego Centrum Kultury

w sprawie: obniżki cennika reklam w mediach informacyjnych Zakliczyńskiego Centrum Kultury określonych w § 1. pkt 1 i 2 Zarządzenia Dyrektora ZCK nr 01/01/2020 z dnia 23 stycznia 2020 roku.

 

Na podstawie § 8 Statutu Zakliczyńskiemu Centrum Kultury w Zakliczynie zarządzam, co następuje:

 

§ 1.

Ustalam zasady naliczania i pobierania opłat za reklamy oferowane w mediach informacyjnych Zakliczyńskiego Centrum Kultury, określone w punktach niniejszego paragrafu w cenach brutto.

 

1. Samorządowa, nieodpłatna gazeta miasta i gminy Zakliczyn „Głosiciel”:

a. Format gazety A-4, nakład – 3 000 egzemplarzy, edycja – kolor, rozmiar – 16 stron, kolportaż na terenie Gminy Zakliczyn za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A.

b. Cena reklamy (brutto):

- strona tytułowa – ¼ strony – 250 zł, 1/16 strony (tzw. pasek) – 100 zł
- strony nr 2 i nr 16; cała strona; 600 zł, ¾; 450 zł, ½ strony; 320 zł, ¼ strony - 170 zł, ¹/8 strony – 90 zł, 1/16 strony; 50 zł
- strona nr 15; cała strona; 500 zł, ¾; 370 zł, ½ strony; 270 zł, ¼ strony - 150 zł, ¹/8 strony – 70 zł, 1/16 strony; 40 zł
- strony od 3 do 14; ½ strony; 250 zł, ¼ strony - 130 zł, ¹/8 strony – 70 zł, 1/16 strony; 35 zł
- artykuł sponsorowany – 1 strona; 700 zł

c. Reklamodawca dostarcza reklamy do wydawnictwa najpóźniej 7 dni przed edycją numeru gazety,

 

 

2. Portal internetowy ZCK „Zakliczyninfo” :

 

a. Reklama „Premium” - reklama graficzna w formie banerów graficznych o wymiarach 260 x 145 pikseli umieszczana centralnie w górnej części serwisu, pod winietą. Kliknięcie w billboard automatycznie przenosi użytkownika do strony Reklamodawcy – 100 zł za miesiąc emisji.

b. Reklama „Standard” - reklama graficzna umieszczana w formie banerów graficznych o wymiarach 260 x 145 pikseli w prawej kolumnie serwisu z możliwością kliknięcia w billboard które automatycznie przenosi użytkownika do strony Reklamodawcy według kolejności począwszy od góry;

- na pierwszej pozycji od góry – 60 zł za miesiąc emisji,
- na drugiej pozycji od góry – 50 zł za miesiąc emisji,
- na trzeciej pozycji od góry – 40 zł za miesiąc emisji,
- na czwartej pozycji od góry – 30 zł za miesiąc emisji,
- na piątej pozycji od góry – 20 zł za miesiąc emisji,
- na szóstej pozycji od góry – 10 zł za miesiąc emisji,

 

§ 2.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 25 maja 2020 roku. Umowy podpisane od 25 maja do 20 czerwca 2020 roku obowiązują do 31 grudnia 2020 roku, nawet w przypadku, gdy uległ by zmianie cennik reklam w mediach informacyjnych ZCK.

 

/-/ Kazimierz Dudzik
Dyrektor Zakliczyńskiego Centrum Kultury

 

 

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.