tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

burmistrzzupaW ubiegłym roku zainaugurowaliśmy przedświąteczne kiermasze na zakliczyńskim Rynku, które cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców gminy Zakliczyn i gości zakliczyńskich jarmarków. Co jest dobre, trzeba kontynuować i rozwijać, dlatego pragnę w imieniu organizatorów zaprosić na Zakliczyński Festiwal Smaku Regionalnego w dniu 22 grudnia 2018 roku, który chcemy otworzyć o godzinie 9:00.

 

Kogo oczekujemy ?

 

smakklaraOferta kierowana jest do stowarzyszeń i organizacji non-profit, kół gospodyń wiejskich, gospodarstw agroturystycznych i firm gastronomicznych z terenu gminy Zakliczyn. Nie odmówimy gościny też organizacjom z sąsiednich gmin. Przygotujcie co co najlepiej potraficie, czyli smaczności, które kojarzą się nam wszystkim ze Świętami Bożego Narodzenia.

 

22 grudnia to jest przedświąteczna sobota, więc w Zakliczynie spodziewamy się sporo gości i chętnych na wasze produkty. Ponadto "pod arkadami" przy wejściu do ratusza będzie serwowana przez burmistrza świąteczna zupa grzybowa. Organizatorami Zakliczyńskiego Festiwalu Smaku są: Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn, Stowarzyszenie "Pod bocianim gniazdem" oraz Zakliczyńskie Centrum Kultury. Zgłoszenia stoisk przyjmowane są drogą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub w siedzibie ZCK w ratuszu na poddaszu. Zapraszamy.
 

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych