Baner festiwalu

 

koronawiW związku z wprowadzeniem z dniem 10 października 2020 roku nowych obostrzeń epidemicznych wynikających ze wzrostu zakażeń koronawirusem w Polsce, przypominam, że obowiązuje zarządzenie Dyrektora ZCK z dnia 25 maja 2020 roku w sprawie procedury postępowania w Zakliczyńskim Centrum Kultury dotyczącej przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 w czasie wznowienia działalności, w którym na podstawie wytycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego określiłem procedury bezpieczeństwa w Zakliczyńskim Centrum Kultury dotyczące przeciwdziałania i zwalczania COVID-19.

 

 

Każdy pracownik, instruktor, współpracownik a także uczestnik zajęć realizowanych w ZCK ma obowiązek przypomnienia sobie treści i stosowania się do zarządzenia.

 

Przypominam, że zajęcia i próby zespołów artystycznych takich jak: Zespół Folklorystyczny ”Gwoździec”, Strażacka Orkiestra Dęta „Filipowice”, Studio Form Teatralnych „Scena Jordana” czy wznowione próby od 1 października 2020 roku „Chóru „Cantando canzoni” mogą odbywać się w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie na jednego uczestnika musi przypadać co najmniej 10 m2 . W praktyce oznacza to 12 osób + 1 osoba prowadząca w obiektach do 300 m2. W kontaktach z pracownikami ZCK należy zachować dystans społeczny oraz przestrzegać obowiązku zakrywania ust i nosa. Zajęcia w których uczestniczą seniorzy należy organizować w miarę możliwości w plenerze przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności. Zespół Tańca Nowoczesnego „Vision”, jeśli sytuacja na to pozwoli, wznowi próby najwcześniej od miesiąca listopada 2020 roku.

 

Kazimierz Dudzik – Dyrektor ZCK

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.