Baner festiwalu

 

koronawiMinisterstwo Zdrowia podało w poniedziałek po południu, że potwierdzono zakażenie koronawirusem u 11 902 osób, 562 osób zmarło, a 2 466 osób wyleczono. W poniedziałek w Polsce przybyło 285 zakażonych, odnotowano 201 ozdrowieńców i 27 zgonów. Cały czas rośnie liczba zakażonych oraz ofiar wirusa na świecie i przekroczyła już liczbę 3 mln osób zakażonych, blisko 210 tysięcy ofiar śmiertelnych i prawie 900 tys. wyleczonych.
Do 27 kwietnia 2020 roku w Małopolsce potwierdzono 841 przypadków zakażeń koronawirusem oraz 29 zgonów spowodowanych wywoływaną przez koronawirusa chorobą COVID -19. Z powodu COVID-19 w poniedziałek zmarły 2 kolejne osoby z Małopolski - to mężczyźni z Krakowa w wieku 68 i 86 lat. W powiecie tarnowskim mamy 10 osób zakażonych koronawirusem, a w sąsiednim brzeskim 66 osoby.

 

W dzisiejszym raporcie przeczytacie jeszcze tylko, że:

 

Od dzisiaj do 22 maja przebywam na zaległym urlopie wypoczynkowym i tym samym dam czytelnikom portalu Zakliczyninfo nieco wytchnienia od moich artykułów, które ostatnio siłą rzeczy zdominowały informacje o koronawirusie – no chyba, że wydarzy się coś nadzwyczajnego. Mam nadzieję, że po powrocie z urlopu koronawirus nie będzie już dominującym tematem, czego Wam i sobie bardzo życzę. Zapraszam czytelników portalu do odwiedzania i czytania tematycznych zakładek (ukrytych pod banerami po prawej stronie). Jeśli jednak komuś za mną będzie się tęskniło, to zawsze może zajrzeć na moje profile społecznościowe:

 

https://www.facebook.com/ZCKDudzik/

 

lub

 

https://www.facebook.com/kazimierz.dudzik

 

 

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.