tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

MaciekFundacja DKMS Polska (Baza Dawców Komórek Macierzystych) organizuje spotkanie w Ciężkowicach dot. pomocy dla Maćka Gaja i innych osób oczekujących na przeszczep szpiku. Akcja przeprowadzona zostanie 8 listopada br. o godzinie 9:00 w Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice, Rynek 1.

MACIEK SZUKA DAWCY SZPIKU!

Maciek Gaj ma 16 lat i mieszka w Ciężkowicach. Uczy się w 2 klasie technikum gastronomicznego. Jego największą pasją jest gotowanie. Maciek już wie, że w przyszłości chciałby być profesjonalnym kucharzem. Niestety, w sierpniu 2015 roku jego plany i marzenia musiały zostać odłożone na później. Druzgocąca diagnoza - ostra białaczka szpikowa, przewróciła życie Maćka i jego najbliższych do góry nogami. Maciek walczy z chorobą każdego dnia. Obecnie leczony jest chemioterapią. Wsparciem są jego rodzina i przyjaciele, którzy pragną jego powrotu do zdrowia. Jedyną szansą, aby wygrał walkę z chorobą jest przeszczepienie szpiku od dawcy niespokrewnionego! Być może jesteś nim TY!

Aby to sprawdzić zarejestruj się jako POTENCJALNY DAWCA SZPIKU na:

http://bit.ly/dawca-dla-macka-i-innych

Dopiero wtedy będziemy mogli sprawdzić czy możesz pomóc Maćkowi lub innym chorym.

„Każdego z nas może dotknąć ta choroba. Bardzo chcemy, żeby nasz syn był zdrowy i mógł spełniać swoje marzenia. Proszę, rejestrujcie się, aby dawać innym szansę na życie" - apeluje mama Maćka.

Jolanta Mastalerz

w imieniu Maćka, Wojtka (kuzyna Marka), jego żony Ireny (mamy Maćka) i całej rodziny

BSR

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych