uzm

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

 

busmalopolskaOd dzisiaj tj. 7 października br. rusza nowa linia komunikacyjna z Tarnowa do Nowego Sącza przez Zakliczyn. Operatorem, który świadczy usługi na ww. linii, jest firma MARPOL W. Małek, R. Małek sp. j. z Gródka nad Dunajcem. Linia została dofinansowana w ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych oraz przy wsparciu z budżetu gminy Zakliczyn.

 

Zachęcamy do zapoznania się z rozkładem jazdy oraz korzystania z linii komunikacyjnej.

Organizator:

Marszałek Województwa Małopolskiego

ROZKŁAD JAZDY LINII KOMUNIKACYJNEJ
Nowy Sącz – Zakliczyn – Tarnów

MARPOL W. Małek, R. Małek sp. j.
Jelna 32, 33-318 Gródek n/Dunajcem

 

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego

A6+

A6+

A6+

A6+

Nowy Sącz - MDA

05:05

06:05

13:05

14:00

Nowy Sącz - ul. Rejtana

05:07

06:07

13:07

14:02

Nowy Sącz - ul. Bulwar Narwiku - Most (II)

05:09

06:09

13:09

14:04

Nowy Sącz - ul. Tarnowska

05:12

06:12

13:12

14:07

Nowy Sącz - ul. Tarnowska - Zabełcze

05:14

06:14

13:14

14:09

Nowy Sącz - ul. Tarnowska - Galeria

05:16

06:16

13:16

14:11

Wielopole

05:18

06:18

13:18

14:13

Wielogłowy

05:19

06:19

13:19

14:14

Dąbrowa

05:20

06:20

13:20

14:15

Dąbrowa Szpital

05:21

06:21

13:21

14:16

Dąbrowa Góry

05:22

06:22

13:22

14:17

Zbyszyce

05:25

06:25

13:25

14:20

Wola Kurowska

05:26

06:26

13:26

14:21

Sienna II

05:28

06:28

13:28

14:23

Sienna I

05:29

06:29

13:29

14:24

Lipie Ośr. Wypoczynkowy

05:31

06:31

13:31

14:26

Lipie

05:33

06:33

13:33

14:28

Lipie I

05:35

06:35

13:35

14:30

Gródek nad Dunajcem Koszarka

05:37

06:37

13:37

14:32

Gródek nad Dunajcem

05:38

06:38

13:38

14:33

Bartkowa 

05:39

06:39

13:39

14:34

Bartkowa Posadowa

05:41

06:41

13:41

14:36

Podole Górowa Szkoła

05:42

06:42

13:42

14:37

Bartkowa Posadowa Góra

05:44

06:44

13:44

14:39

Bujne

05:47

06:47

13:47

14:42

Paleśnica Granica

05:49

06:49

13:49

14:44

Paleśnica I

05:51

06:51

13:51

14:46

Paleśnica

05:53

06:53

13:53

14:48

Borowa

05:54

06:54

13:54

14:49

Bieśnik

05:56

06:56

13:56

14:51

Bieśnik Granica

05:58

06:58

13:58

14:53

Zakliczyn Rynek

06:00

07:00

14:00

14:55

Roztoka k/Zakliczyn

06:03

07:03

14:03

14:58

Olszyny

06:04

07:04

14:04

14:59

Olszyny Kościół

06:06

07:06

14:06

15:01

Olszyny k/Wojnicz

06:07

07:07

14:07

15:02

Sukmanie Sklep

06:09

07:09

14:09

15:04

Sukmanie

06:11

07:11

14:11

15:06

Wielka Wieś I

06:12

07:12

14:12

15:07

Wielka Wieś

06:14

07:14

14:14

15:09

Wojnicz- Skrzyżowanie Więckowice

06:16

07:16

14:16

15:11

Wojnicz – ul. Jagiellońska (Kościół)

06:18

07:18

14:18

15:13

Wojnicz Rynek

06:19

07:19

14:19

15:14

Wojnicz - Cmentarz

06:21

07:21

14:21

15:16

Łukanowice

06:23

07:23

14:23

15:18

Mikołajowice

06:25

07:25

14:25

15:20

Zgłobice – Dunajec

06:27

07:27

14:27

15:22

Zgłobice – ul. Krakowska – Salon VW 62

06:28

07:28

14:28

15:23

Tarnów – ul. Krakowska 94

06:30

07:30

14:30

15:25

Tarnów – ul. Krakowska 12-Liściasta

06:32

07:32

14:32

15:27

Tarnów – ul. Krakowska 10- Koszycka

06:34

07:34

14:34

15:29

Tarnów – Krakowska 08 - Kąpielowa

06:36

07:36

14:36

15:31

Tarnów – Krakowska 04 - Przemysłowa

06:38

07:38

14:38

15:33

Tarnów – Dworzec Autobusowy

06:40

07:40

14:40

15:35

 

ROZKŁAD JAZDY LINII KOMUNIKACYJNEJ
Tarnów – Zakliczyn – Nowy Sącz

MARPOL W. Małek, R. Małek sp. j.
Jelna 32, 33-318 Gródek n/Dunajcem

 

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego

A6+

A6+

A6+

A6+

Tarnów - Dworzec Autobusowy

07:15

08:45

15:05

16:10

Tarnów - ul. Krakowska 07 - Warsztatowa

07:17

08:47

15:07

16:12

Tarnów - ul. Krakowska 09 - Braci Żmudów

07:19

08:49

15:09

16:14

Tarnów - ul. Krakowska 11 - Czerwona

07:21

08:51

15:11

16:16

Tarnów - ul. Krakowska 13 - Czarna Droga

07:23

08:53

15:13

16:18

Zbylitowska Góra - ul. Krakowska-Spacerowa 67

07:25

08:55

15:15

16:20

Zgłobice ul. Krakowska - Zbylitowskich 63

07:27

08:57

15:17

16:22

Zgłobice "Dunajec"

07:29

08:59

15:19

16:24

Mikołajowice

07:31

09:01

15:21

16:26

Łukanowice

07:33

09:03

15:23

16:28

Wojnicz - Cmentarz

07:35

09:05

15:25

16:30

Wojnicz- Rynek

07:37

09:07

15:27

16:32

Wojnicz - Jagiellońska

07:39

09:09

15:29

16:34

Wojnicz Skrzyżowanie Więckowice

07:40

09:10

15:30

16:35

Wielka Wieś

07:42

09:12

15:32

16:37

Wielka Wieś I

07:44

09:14

15:34

16:39

Sukmanie

07:46

09:16

15:36

16:41

Sukmanie Sklep

07:48

09:18

15:38

16:43

Olszyny k  /Wojnicza

07:50

09:20

15:40

16:45

Olszyny Kościół

07:51

09:21

15:41

16:46

Olszyny

07:53

09:23

15:43

16:48

Roztoka k/Zakliczyna

07:54

09:24

15:44

16:49

Zakliczyn Rynek

07:56

09:26

15:46

16:51

Bieśnik Granica

07:58

09:28

15:48

16:53

Bieśnik

08:00

09:30

15:50

16:55

Borowa

08:02

09:32

15:52

16:57

Paleśnica

08:04

09:34

15:54

16:59

Paleśnica I

08:05

09:35

15:55

17:00

Paleśnica Granica

08:07

09:37

15:57

17:02

Bujne

08:09

09:39

15:59

17:04

Bartkowa Posadowa Góra

08:11

09:41

16:01

17:06

Podole Górowa Szkoła

08:14

09:44

16:04

17:09

Bartkowa Posadowa

08:15

09:45

16:05

17:10

Bartkowa 

08:16

09:46

16:06

17:11

Gródek n/D

08:18

09:48

16:08

17:13

Gródek n/D Koszarka

08:20

09:50

16:10

17:15

Lipie I

08:21

09:51

16:11

17:16

Lipie

08:22

09:52

16:12

17:17

Lipie Ośr. Wypoczynkowy

08:24

09:54

16:14

17:19

Sienna I

08:25

09:55

16:15

17:20

Sienna II

08:27

09:57

16:17

17:22

Wola Kurowska

08:28

09:58

16:18

17:23

Zbyszyce

08:30

10:00

16:20

17:25

Dąbrowa Góry

08:32

10:02

16:22

17:27

Dąbrowa Szpital

08:34

10:04

16:24

17:29

Dąbrowa

08:36

10:06

16:26

17:31

Wielogłowy

08:37

10:07

16:27

17:32

Nowy Sącz - ul. Tarnowska - Galeria Szubryt

08:39

10:09

16:29

17:34

Nowy Sącz - ul. Tarnowska - Zabełcze

08:40

10:10

16:30

17:35

Nowy Sącz - ul. Tarnowska

08:42

10:12

16:32

17:37

Nowy Sącz - ul. Bulwar Narwiku - Most (II)

08:44

10:14

16:34

17:39

Nowy Sącz - ul Rejtana

08:47

10:17

16:37

17:42

Nowy Sącz - MDA

08:49

10:19

16:39

17:44

 A6+ kursuje od poniedziałku do piątku, w soboty, oraz w dni wolne od pracy (niedziele i święta)

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych