uzm

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

 

Bardzo pracowity był miesiąc czerwiec dla pracowników i współpracowników Zakliczyńskiego Centrum Kultury, którzy przygotowali materiał filmowy „Zdalnych warsztatów logo kultura w sieci pionZCK”. Ten projekt Zakliczyńskiego Centrum Kultury dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci. W ramach projektu powstały 32 filmy, które będą emitowane na Zakliczyninfo pod zakładką „ZakliczyńskaTV”  (kliknij w banerek - otworzy się premierowy warsztat taeczny) od 7 lipca do października 2020 roku.

 

W ramach projektu, którego koordynatorką jest Ewelina Siepiela, powstała specjalna aplikacja internetowa, która pozwoli nam na zmierzenie efektów przedsięwzięcia.


Począwszy od 7 lipca 2020 roku w każdym tygodniu zobaczycie premiery dwóch kolejnych filmów o tematyce warsztatowej, i tak; 7 lipca (we wtorek) wyemitujemy film w którym Halina Machel i Krzysztof Węglarczyk zachęcać będą do nauki „polki”, a 9 lipca (w czwartek) Stanisław Kusiak podzieli się swoją wiedzą o fotografii.

 

W kolejnym tygodniu, 15 lipca ( w środę) Patrycja Zelek w ramach warsztatów o sztuce opowie o motywie Wenus. 17 lipca (w piątek) Jan Jakub Należyty przeczyta pierwszy fragment „Opowieści fantastycznych z doliny Dunajca”.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych