Baner festiwalu

 

zuldwaPo miesięcznej przerwie rozpoczynamy II trymestr ZUL – Szkoły dla Życia. Przypomnę, że to projekt Stowarzyszenia „Klucz”, który dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. logoministerstwoZajęcia II trymestru rozpoczną się 10 września (w czwartek) w Sali im. Spytka Jordana w ratuszu o godzinie 17 – tej wykładem Pawła Glugli – autora książki „Zakliczyn i okolice w starych źródłach”. Historyk opowie słuchaczom Zakliczyńskiego Uniwersytetu Ludowego o zasobach kulturowych Gminy Zakliczyn. Po wykładzie odbędzie się panel dyskusyjny realizowany według nowoczesnej metody otwartej przestrzeni, który będę miał przyjemność poprowadzić. Podczas panelu zajmiemy się mapowaniem Gminy Zakliczyn pod kątem zasobów przyrodniczych i kulturowych.


siepela010Zapraszam zainteresowanych do zapisów na II trymestr ZUL-u – można dokonać tego telefonicznie pod numerem 14 628 3331, także poprzez pocztę internetową na adres:

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kolejne zajęcia 17 i 24 września poprowadzi Grażyna Wiatr z Fundacji im. Hetmana Jana Tarnowskiego. Tematyka tych zajęć to; Etno jest trendy oraz Ekonomia w warunkach wiejskich i małomiasteczkowych, a po wykładach odbędą się oczywiście dyskusje panelowe.

 

Na tym zakończymy cykl II trymerstu, a jego podsumowanie nastąpi już po wykładach i panelach dyskusyjnych, tym razem w Jamnej.

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.